banner2

Eski sevgili dehşet saçtı: Vücuduna 135 dikiş atıldı

Adana'da saplantılı eski sevgili Umut Enşan (41), güzellik uzmanı Burcu T.'yi (31) bıçakla yaraladı. Midesinin yüzde 30'u alınan ve vücuduna toplam 135 dikiş atılan Burcu T. 9 günlük yaşam mücadelesini kazandı.

Gündem 10.09.2022, 13:51 10.09.2022, 15:43
Abone ol
Eski sevgili dehşet saçtı: Vücuduna 135 dikiş atıldı

Adana'nın Seyhan ilçesi Cemalpaşa Mahallesi’nde arkadaşlarıyla yaşayan Burcu T. evinden çıktığı sırada 2 yıl önce ayrıldığı sevgilisi Umut Enşan'ın bıçaklı saldırısına uğradı.

Umut Enşan ekmek bıçağıyla Burcu T.'nin boğazını kesip vücudunun çeşitli yerlerinden yaraladıktan sonra kaçtı. Burcu T.'nin çığlık seslerini duyup yardıma koşan esnaf, yaralıya tampon yapıp sağlık ekiplerine haber verdi. 

Sağlık ekibi, ilk müdahalenin ardından Burcu T.'yi, Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürdü. Ambulanstayken bilinci kapanan Burcu T., ameliyata alındı. Entübe edilen Burcu T., daha sonra yoğun bakım ünitesine alındı.

Şüpheli Umut Enşan, Seyhan Emniyet Müdürlüğü ekiplerince olay yerine yakın bir sokakta yakalandı. Polis merkezindeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Enşan tutuklandı.

Şüpheli Umut Enşan


VÜCUDUNA 135 DİKİŞ ATILDI

Burcu T.'nin pankreas, kalın bağırsak, akciğer ve karaciğeri aldığı bıçak darbelerinden zarar görürken midesinin yüzde 30'u ile safra kesesi alındı. Birden fazla ameliyata giren ve vücudunun çeşitli yerlerine 135 dikiş atılan Burcu T., 9 günlük yaşam mücadelesininin ardından servise alındı.


Yaraları nedeniyle konuşmakta güçlük çeken Burcu T., yaşadıklarını anlattı. İnsan hayatının bu kadar ucuz olmaması gerektiğini belirten Burcu T., "Yoğun bakımın son günlerinde her gece kabuslarla uyandım. Hiç uyuyamadım. Gözümü her kapattığımda olay anını görüyorum" dedi.

'TAMAMEN SAPLANTILI BİR AŞK'

Burcu T.'nin teyzesi, yeğeni ile Umut Enşan'ın sorunsuz ayruldığını söyledi ve "Umut, Burcu'nun bir kız arkadaşının kardeşiydi. Bundan 2 yıl önce 2 ay sevgili kaldıktan sonra ayrıldılar. Bundan sonra 4-5 kez tekrar arkadaşlık teklif etti ancak yeğenim kabul etmedi. Tamamen saplantılı bir aşk olayı" dedi.

'O KİŞİYE İNSAN DİYEMİYORUM'

Burcu T.'nin teyzesi, yeğeninin hastaneye solunumu durmuş halde götürüldüğünü söyledi.

Olay günü yeğenimin önce boğazını kesiyor, sonra da karın ve birçok yerinden bıçaklıyor. Saldırının ardından yeğenime sokaktaki esnaf tampon yapmış. Olayı duyup hastaneye geldiğimizde ameliyata alınmıştı. 8 saat ameliyatta kaldı. Şu anda psikolojik tedavi görüyor. O kişiye ise insan diyemiyorum. Ciğerimizi yaktı. En ağır cezayı almasını istiyoruz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!