banner2

Erdoğan’ın seçim zaferi sonrası Ayasofya Camii’nde salavat sesleri yükseldi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçimden zaferle ayrılmasının ardından vatandaşlar sabah namazını kılmak için Ayasofya'da sabah namazını kılmak için akın etti. Vatandaşlar namaz sonrası salavatlar getirerek seçim zaferi için dua ettiler.

Gündem 29.05.2023, 12:59 29.05.2023, 14:11
Abone ol

Dün vatandaşlar sandık başına giderek bir kez daha Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı tercih etti. Daha önce 16 kez seçim kazanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ikinci tur seeçimlerinde 17. zaferini elde ederek Türkiye Cumhuriyetine kaldığı yerden hizmet vermeye devam edecek. 

VATANDAŞLAR SOKAKLARA DÖKÜLDÜ 

Sonuçların belli olmasıyla tüm Erdoğan destekçileri sokaklara dökülerek kutlamalara başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ihtişamlı balkon konuşmasının ardından kutlamalar hız kesmeden devam etti.  Erdoğan'ın seçimden zaferle ayrılmasının ardından vatandaşlar sabah namazını kılmak için Ayasofya'da sabah namazını kılmak için akın etti. Vatandaşlar namaz sonrası hep bir ağızdan  salavatlar getirerek seçim zaferi için hep dua ettiler. 

AYASOFYA CAMİSİNE AKIN EDİLDİ 

Sabah namazı saatinin yaklaşmasıyla birlikte vatandaşlar, Ayasofya-i Kebir Camii Şerifi'ne akın etti. Sağanak yağışa rağmen İstanbul'un ilçelerinden ve çevre illerden gelenler sabah namazını Ayasofya'da kılabilmek için uzun kuyruklar oluşturdu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!