Yandex Metrica

'Erdoğan önde' diyen kamuoyu araştırmacısı Gezici CHP'lilerin hedefinde

'Erdoğan önde' diyen kamuoyu araştırmacısı Gezici CHP'lilerin hedefinde

CHP'li kamuoyu araştırmacısı Murat Gezici Altılı anketlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önce olduğunu söylediği için CHP medyası tarafından hedef tahtasına oturtulduğunu söyledi. Gezici, ayrıca Kılıçdaroğlu'nu destekleyen medyanın FETÖ ile işbirliği yaptığını belirtti.

Gündem

23.01.2024, 20:35

CHP'ye yakınlığı ile bilinen kamuoyu araştırmacısı Murat Gezici Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın anketlerde önce olduğunun söylediği iiçin CHP medyasının hedefi haline geldiğini söyledi. Bunun yanında gezici, CHP medyasının FETÖ ile işbirliği yaptığını söyledi. 

Hatay küllerinden doğuyor! Murat Kurum: Her ay 25 bin konut teslim edeceğiz! Hatay küllerinden doğuyor! Murat Kurum: Her ay 25 bin konut... Haberi Görüntüle

'MUHALEFET LİSE MÜDÜRÜ GİBİ BİZİ SUSTURUYOR'

Sözcü TV'de katıldığı yayında konuşan Gezici'nin açıklamaları şu şekilde:

Araştırmacı elindeki veriyi açıklamaktan korkar oldu. Muhalefetten ben korkuyorum. Biz geldiğimiz zaman korkmayın diyorsunuz ama yanında sopa gösteriyorsunuz. Muhalefet lise müdürü gibi bizi burada da susturuyor. İktidar 20 yıldır burada ama gelip kafamıza sopa dayamadı. Beni bu şekilde tehdit etmedi. Yüksek sesle konuşmadı. Gelecekte ülkeyi yönetmeye talip olan kişinin tarzına bakın.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan NATO'da İsrail uyarısı: Bölgemiz derin savaş riskiyle karşı karşıya! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan NATO'da İsrail uyarısı: Bölgemiz derin savaş riskiyle karşı... Haberi Görüntüle

'ERDOĞAN İLK TURDA KILIÇDAROĞLU'NDAN DAHA FAZLA OY ALACAK' 

Genel Yayın Yönetmeni kulağımdan tutup atar mı bilmiyorum ama Erdoğan ilk turda Kemal Kılıçdaroğlu'ndan daha fazla oy alacak.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading