banner2

Erdoğan'ın zaferi sonrası bir araya gelen 7'li koalisyon ortakları açıklama yapmadan dağıldı!

Dün yapılan cumhurbaşkanlığı seçimi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın zaferiyle sonuçlandı. 7'li Masa'yı oluşturan Cumhuriyet Halk Partisi, İYİ Parti, Saadet Partisi, Demokrat Parti, Demokrasi ve Atılım Partisi ve Gelecek Partisi’nin genel başkanlar seçim sonuçlarının belli olmasının ardından toplantı yaptı. Partilerin liderleri tarafından 1 saat 15 dakika süren toplantının ardından herhangi bir açıklama yapılmadı. Liderler sessiz sedasız toplantının yapıldığı CHP binasını apar topar terk etti.

Gündem 29.05.2023, 10:27 29.05.2023, 11:17
Abone ol
Erdoğan'ın zaferi sonrası bir araya gelen 7'li koalisyon ortakları açıklama yapmadan dağıldı!

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın zaferi ile neticelendi. 7'li Masa'nın ortakları ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın zaferi sonrası CHP Genel Merkezi'nde toplantı yaptı. 

TOPLANTIYA PARTİNİN LİDERLERİ KATILDI 

Millet İttifakı'nı oluşturan Cumhuriyet Halk Partisi, İYİ Parti, Saadet Partisi, Demokrat Parti, Demokrasi, Atılım Partisi ve Gelecek Partisi'nin genel başkanlarının Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkez binasında seçim sonuçlarının belli olmasının ardından toplantı düzenledi. Toplantıya CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Demokrasi ve Atılım Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve Gelecek Partisi'nin Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu katıldı.

TOPLANTI BİR SAATTEN FAZLA SÜRDÜ 

Basına kapalı gerçekleştirilen toplantı 1 saat 15 dakika sürdü. Toplantının gündem maddesinin ise seçim sonuçları olduğu öğrenildi. Öte yandan liderler, toplantı sonrası herhangi bir açıklama yapmazken, sırasıyla CHP Genel Merkez binasından ayrıldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!