Erdoğan'ın cemevi ziyareti fondaş medyayı çıldırttı! İftira kampanyası ellerinde patladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın geçtiğimiz gün Ankara’nın Mamak ilçesinde bulunan Hüseyin Gazi Cemevi'ni ziyaret etmesi fondaş medyayı çıldırttı. Alevi dedelerle birlikte Muharrem ayı iftarı yapan Erdoğan, provokasyonlara geçit vermedi. Ancak fondaş medya bu yakınlığı hazmedememiş olacak ki Erdoğan'ın ziyaretiyle alakalı iftira kampanyası başlattı.

Gündem 09.08.2022, 13:21 09.08.2022, 13:21
Abone ol

Cemevlerine yönelik provokasyonunun ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz gün Ankara'da Hüseyin Gazi Cemevi'ne ziyarette bulunarak Muharrem iftarına katıldı.

'RAHMET VE DUALARLA YAD EDİYORUZ'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kerbela şehitlerimizi bize hak ve hakikat uğrunda canını hiçe sayarak mücadele etmek ahlakını miras bıraktıkları için minnet, rahmet ve dualarla yad ediyoruz." dedi.

FONDAŞ MEDYA HAZMEDEMEDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyareti gündemde yerini koruruken, Alevilerle Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın muhabbetini hazmedemeyen fondaş medyanın etki ajanları harekete geçti.

Halk TV, Yol TV ve Cumhuriyet yaptıkları yalan haberde Erdoğan'ın ziyaret ettiği cemevinde Hacı Bektaşi Veli ve Atatürk'ün resimlerinin yer almadığı iftirasını attı. 

FOTOĞRAFLAR İFTİRA KAMPANYASINI SUYA DÜŞÜRDÜ

Yalan ve iftira kampanyaları ile nam salan gazetelere cevap gecikmedi. Hacı Bektaşi Veli ve Atatürk'ün fotoğraflarının odada olduğunu gösteren fotoğraflar fondaş medyanın iftira kampanyasını yerle bir etti.

İftira,yalan ve algı üzerine 'haberciliği' şiar edinmiş fondaş medyanın bu fotoğraflar üzerine herhangi bir özür veya tekzip yayınlamaması şüphesiz şaşırtmadı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!