banner2

Erdoğan Hira'nın yüzünü güldürdü! En büyük hayalim gerçek oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 13 yaşındaki cam kemik hastası Hira Cinali ve ailesini kabul etti. Minik Hira, Erdoğan ile görüşmesinde duyduğu mutluluğu dile getirerek, “Cumhurbaşkanımız ve benim Tayyip dedemi görebilmek, ona kavuşabilmek” dedi.

Gündem 08.08.2022, 20:21 08.08.2022, 20:29
Abone ol
Erdoğan Hira'nın yüzünü güldürdü! En büyük hayalim gerçek oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Düzce'nin Gölyaka ilçesinde yaşayan 13 yaşındaki cam kemik hastası Hira Cinali ve ailesini kabul etti. Erdoğan Hira'nın babası Metin ve annesi Aysel Cinali ile de hatıra fotoğrafı çektirdi. Minik Hira, "Üç hayalim var. Birincisi yürüyebilmek, ikincisi Cumhurbaşkanımız ve benim Tayyip dedemi görebilmek, ona kavuşabilmek, sarılmak, sesini duyabilmek." diyerek Erdoğan ile görüşmek istediğini ifade etmişti. 

Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'ndeki kabulde Hira ile sohbet etti.

MİNİK HİRA’NIN ERDOĞAN HAYALİ GERÇEK OLDU

Cam kemik hastası 13 yaşındaki Hira'nın İstanbul'da bir hastanede anne karnındayken yapılan kontrolünde kemiklerinde eğrilik olduğu belirlendi.

Doğumunun ardından yapılan geniş çaplı araştırmada Hira'nın cam kemik hastası olduğu tespit edildi.

Yaklaşık 2 yıl önce konuşan Hira Cinali, "Üç hayalim var. Birincisi yürüyebilmek, ikincisi Cumhurbaşkanımız ve benim Tayyip dedemi görebilmek, ona kavuşabilmek, sarılmak, sesini duyabilmek. En son hayalim ise büyük Beşiktaş hayranıyım ve Beşiktaş stadına gidip taraftarlarımızla birlikte maç izlemek istiyorum." demişti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!