banner2

Erdoğan, Bakan Karaismailoğlu'ndan Adıyaman'daki çalışmalar hakkında bilgi aldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nu arayarak Adıyaman'daki çalışmalar hakkında bilgi aldı. Erdoğan, Bakan Karaismailoğlu ile yaptığı konuşmasında "Sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Gerek Osmaniye'yi gerek Islahiye'yi buraları gayet iyi gördüm. Özellikle de konteyner yapımında çok çok başarılı gördüm." dedi.

Gündem 22.02.2023, 02:26 22.02.2023, 03:02
Abone ol

Adıyaman'da bulunan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu’nu, Adıyaman Afet Koordinasyon Merkezi'ndeki toplantı esnasında arayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ildeki yardım faaliyetleri ve diğer çalışmalar hakkında Bakan Karaismailoğlu'ndan bilgi aldı. 

"HERHANGİ BİR SIKINTIMIZ SÖZ KONUSU DEĞİL"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, deprem bölgesinde vatandaşlarla bir araya geldikten sonra Ankara'ya döndüğünü ifade ederek, "Sizlere de çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Gerek Osmaniye'yi gerek Islahiye'yi buraları gayet iyi gördüm. Özellikle de konteyner yapımında çok çok başarılı gördüm. Bütün arkadaşlara emekleri sebebiyle çok çok teşekkür ediyorum. Bütün tabii derdimiz, gıda, yeme, içme... Bu konularda zaten herhangi bir sıkıntı söz konusu değil. Bunları da yapmak suretiyle inşallah bütün depremzedeleri daha rahat, daha konforlu bir sürece almış oluruz. Biz de inşallah en yakın zamanda ikinci ziyaretimi Adıyaman'a yaparız" dedi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu da Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür dileklerini ileterek kendisini en yakın zamanda Adıyaman'da görmeyi arzu ettiklerini ifade etti. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!