banner2

Erdoğan ailesi Togg rengini seçti! Emine Erdoğan sosyal medyadan duyurdu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Ülkemizin cennet köşesinden renkler, Togg’a ayrı bir güzellik katmış. Hepsi birbirinden güzel ancak gönlümüz al bayrağımızın da timsali #Anadolu kırmızısından yana oldu." ifadelerini kullandı.

Gündem 29.10.2022, 22:42 29.10.2022, 23:13
Abone ol
Erdoğan ailesi Togg rengini seçti! Emine Erdoğan sosyal medyadan duyurdu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin vizyon projeleri arasında yer alan Togg'un seri üretiminin yapılacağı TOGG Gemlik Kampüsü'nün açılış törenindeki konuşmasında kendisine alacağı Togg'un ilk siparişini verdi.

EMİNE HANIM  ANADOLU KIRMIZISINI İSTEDİ

Erdoğan konuşmasında "Tabii alacağımız otomobilin rengine refikam Emine Hanım, istişare edeceğiz, kararı ondan sonra vereceğiz" ifadesini kullandı.Erdoğan'ın bu çağrısı sonrası eşi Emine Erdoğan sosyal medya hesabından Togg'un hangi rengini tercih ettiğini açıkladı. Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Ülkemizin cennet köşesinden renkler, Togg'a ayrı bir güzellik katmış. Hepsi birbirinden güzel ancak gönlümüz al bayrağımızın da timsali Anadolu kırmızısından yana oldu." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!