banner2

Enver Aysever, HALK TV’deki FETÖ kadrosunu deşifre etti! İsim isim açıkladı

CHP ve Kemal Kılıçdaroğlu'na yakınklığı ile bilinen gazeteci Enver Aysever, Halk TV ile ilgili çarpıcı iddialarda bulundu. Fondaş kanaldaki FETÖ ağına deşifre eden Aysever, FETÖ'den yargılanan Ekrem Açıkel'i kanala İsmail Küçükkaya'nın getirdiğini ileri sürdü.

Gündem 29.03.2023, 22:07 11.04.2023, 01:12
Abone ol
Enver Aysever, HALK TV’deki FETÖ kadrosunu deşifre etti! İsim isim açıkladı

CHP tarafından fonlanan Halk TV'deki 'FETÖ'cü kavgası giderek büyürken gazeteci Enver Aysever, kavganın arka planını anlattı.

Seçimlere kısa bir süre kala CHP'ye yakınlığı ile bilinen gazeteci Enver Aysever, HALK TV ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. İsmail Küçükkaya ve Ekrem Açıkel üzerinden Halk TV'yi topa tutan Aysever, iki ismi FETÖ'cü olmakla suçladı.

"İSMAİL KÜÇÜKKAYA GETİRDİ"

FETÖ'cüleri HALK TV'ye getiren isimin İsmail Küçükkaya olduğunu ileri süren Enver Aysever, "Halk TV'ye Fetullahçı davadan dolayı yargılanan Ekrem Açıkel'in alınmasına aracılık yapan kişi İsmail Küçükkaya. Yani Fetullahçıları kanala getiren kişi İsmail Küçükkaya." ifadelerini kullandı.

Aysever, İsmail Küçükkaya'yı kanala getirenin kim olduğunu bildiğini ve ismini yakında açıklayacağını söyledi.

"HALK TV'Yİ İSMAİL KÜÇÜKKAYA YÖNETİYOR"

Öte yandan Halk TV'nin patronu Cafer Mahiroğlu'nun İsmail Küçükkaya'nın emir eri haline geldiğini belirten Aysever, "İsmail Küçükkaya Halk TV'yi fiili olarak yöneten kişi. Dolayısıyla Cafer onun emir erine dönmüş. Şaşırdık mı? Hayır. Tekrar ediyorum. Fetullahçı'yı getiren kişi İsmail Küçükkaya." şeklinde konuştu.

İBB BAŞKANI OLMAK İSTİYOR

Cafer Mahiroğlu'nun İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı'na da göz diktiğini kaydeden Aysever, "Bütün programlarda kim oturacak kim kalkacak vs. siyasilerle iş birliği yapan Cafer'i Kılıçdaroğlu'na 'Bunu bir şey yapın' diyerek pazarlayan kişi de o. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olmak istiyor. Olsun da görelim çok merak ediyorum" dedi.Enver Aysever'in geçtiğimiz aylarda yine Cafer Mahiroğlu için "Kör cahil bu Mahir" ifadelerini kullanmıştı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!