Yandex Metrica

Emine Erdoğan'da YKS'ye girecek öğrencilere başarılar diledi: 'Yolunuz açık, geleceğiniz parlak olsun'

Emine Erdoğan'da YKS'ye girecek öğrencilere başarılar diledi: 'Yolunuz açık, geleceğiniz parlak olsun'

Emine Erdoğan, YKS'ye girecek öğrencilere başarı dileklerinde bulundu. Emine Erdoğan, YKS'ye girecek öğrenciler için "Yolunuz açık, geleceğiniz parlak olsun." ifadelerini kullandı.

Gündem

07.06.2024, 22:38

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, ÖSYM tarafından bu hafta sonu gerçekleştirilecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) girecek öğrenciler için mesaj yayınladı. 

Emine Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Başarılarıyla hem ülkemizi hem de kendi yarınlarını şekillendirecek tüm değerli öğrencilerimize üniversite sınavında zihin açıklığı diliyorum. İnandığınız yolda emeklerinizin karşılığını alacağınıza olan inancım tam. Yolunuz açık, geleceğiniz parlak olsun." ifadelerini kullandı.

Şırnak'tan acı haber: Astsubay İbrahim Daşçı şehit oldu Şırnak'tan acı haber: Astsubay İbrahim Daşçı şehit oldu Haberi Görüntüle

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN DA MESAJ PAYLAŞTI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hafta sonu Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) girecek öğrencilere başarılar diledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Yarın ve pazar günü YKS’ye girecek öğrencilerimize, genç kardeşlerime başarılar diliyor; sınavın tüm öğrencilerimiz, ailelerimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Rabbim zihin açıklığı versin." ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Muhammed Öylek

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading