banner2

Emine Erdoğan: Gazze'de insanlık; ölüme, haksızlığa, merhametsizliğe, hukuksuzluğa, riyakarlığa direniyor

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Gazze'de ateşkes yapılması için Twittter'dan birçağrıda bulundu. "Gazze'de insanlık; ölüme, haksızlığa, merhametsizliğe, hukuksuzluğa, riyakarlığa direniyor." ifadelerini kullanan Erdoğan, Şehit edilen on binlerce Filistinli kardeşimizi unutmayacağız. Hala hayatta kalan masumlar için şimdi ateşkes talep ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Gündem 19.11.2023, 14:08 19.11.2023, 15:03
Abone ol
Emine Erdoğan: Gazze'de insanlık; ölüme, haksızlığa, merhametsizliğe, hukuksuzluğa, riyakarlığa direniyor

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Gazze'de hayatta kalan masumlar için ateşkes talep ettiği paylaşımda bulundu. 

EMİNE ERDOĞAN'DAN ATEŞKES ÇAĞRISI

Emine Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Gazze'de insanlık; ölüme, haksızlığa, merhametsizliğe, hukuksuzluğa, riyakarlığa direniyor. Şehit edilen on binlerce Filistinli kardeşimizi unutmayacağız. Hala hayatta kalan masumlar için şimdi ateşkes talep ediyoruz."

GAZZE: DİREN İNSANLIK

Ayni ifadeleri İngilizce olarak da aktaran Erdoğan, paylaşımında "Filistin İçin Tek Yürek Zirvesi" kapsamında Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca hazırlanan ve Gazze'de yaşanan insanlık dramını konu alan "Gazze: Direnen İnsanlık" isimli sergiden görüntülere yer verdi.

İşte Emine Erdoğan'ın yaptığı o paylaşım.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!