banner2

Emin Çapa’nın garip halleri Ayşenur Arslan’ın diline düştü: Arkadaş iyi değil!

HALK TV'de yayınlanan Ayşenur Arslan ile Medya Mahallesi programına katılan Emin Çapa'nın gülme krizine girmesi sonrası dikkat çeken anlar yaşandı. Ayşenur Arslan, o garip anlara ilişkin 'Arkadaş gerçekten iyi değil' yorumunda bulundu.

Gündem 03.06.2023, 13:21 03.06.2023, 14:12
Abone ol

HALK TV'de yayınlanan Ayşenur Arslan ile Medya Mahallesi programında ilginç anlardan birinde daha yine sahne oldu. Garip tavırlarıyla bilinen gazeteci Emin Çapa canlı yayında gülme krizine girdi. "Fiyatlar artarken enflasyon nasıl düşebilir" diyen stüdyoyu kahkahalara boğdu. Öte yandan Emin Çapa'nın gülmesini üzerine alınan Ayşenur Arslan ise "Ben bir gaf mı yaptım" şeklinde karşılık vererek, "Bu arkadaş gerçekten iyi değil" dedi. 

DİYALOG SOSYAL MEDYAYA DAMGA VURDU 

HALK TV'de yayınlanan Ayşenur Arslan ile Medya Mahallesi programında "Enflasyon rakamları" konuşulurken gazeteci Emin Çapa'nın kahkaha atarak gülmesi, Ayşenur Aslan'ın ise üzerine alınarak ben mi gaf yaptım dedikten sonra "İşin vahim tarafı şu arkadaş iyi değil" demesi gülüşmelere neden oldu. İkilinin 'enflasyon' değerlendirmesi ve diyalogları sosyal medyaya damga vurdu.

"ÖZÜR DİLERİM SAYIN SEYİRCİLER"

Neden güldüğünü açıklayan Emin Çapa ise "Çok özür dilerim sayın seyirciler. Fiyatlar artarken enflasyon nasıl düşebilir. Gerçeketen sinir bozucu, sinirim bozuldu. Üzerimizdeki birikime verin ne olur. Sen bunu espiri olarak söylesen gerçek olmasa gerçekten gülmem fakat fiyatlar gerçekten artıyor, enflasyon düşüyor bu nasıl oluyor. Bunu dünyada kime anlatabilirsiniz. Gerçekten sinir bozucu" ifadelerini kullandı.

"TEKRARDAN KAHKAHA ATTI"

Programın sunucusu gazeteci Ayşenur Arslan, Emin Çapa'nın açıklamalarına "İşin vahim tarafı şu arkadaş gerçekten iyi değil" demesi Emin Çapa'nın tekrardan kahkaha atmasına neden oldu.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!