Yandex Metrica

Elon Musk Adana yolcusu: Hem kebabına hem SİHA'sına bakacak! Selçuk Bayraktar'dan heyecanlandıran paylaşım

Elon Musk Adana yolcusu: Hem kebabına hem SİHA'sına bakacak! Selçuk Bayraktar'dan heyecanlandıran paylaşım

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Selçuk Bayraktar Adanalıları heyecanlandırdı. TEKNOFEST 2024 yılında Adana’da düzenlenecek. Peki geçtiğimiz aylarda TEKNOFEST etkinliğine katılacağını duyuran Elon Musk Adana'ya gelecek mi? Ünlü milyarder önceki aylarda yaptığı açıklamada bir sonraki TEKNOFEST etkinliğine katılacağının sözünü vermişti.

Gündem

23.01.2024, 21:50

Türkiye ve dünyanın ilk ve tek teknoloji festivali olan TEKNOFEST'in bir sonraki durağı Adana oldu. Havacılıktan uzay teknolojilerine kadar pek çok projelerin sergilendiği etkinlik, geçtiğimiz yıl İstanbul, Ankara ve İzmir’de düzenlendi. Bir sonraki etkinlik, yani TEKNOFEST 2024’ün Adana’da gerçekleşeceği Selçuk Bayraktar tarafından duyuruldu.

15 Temmuz bugün Balıkesir'de otobüsler bedava mı? Balıkesir'de toplu taşıma ücretsiz mi? 15 Temmuz bugün Balıkesir'de otobüsler bedava mı? Balıkesir'de toplu taşıma... Haberi Görüntüle

"UZAKLARDA ARAMA TEKNOFEST 2024 ADANA'DA"

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunnan Selçuk Bayraktar, TEKNOFEST 2024’ün bir sonraki durağunu duyurdu. Bayraktar 2024 yılında Adana'nın TEKNOFEST'e ev sahipliği yapacağını açıkladı. Bayraktar, "Uzaklarda arama. TEKNOFEST 2024 Adana'da. Detaylı bilgi için TEKNOFEST sosyal medya hesaplarını takipte kalın." ifadesini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan UEFA'nın kararına tepki: Tamamen siyasi bir karar Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan UEFA'nın kararına tepki: Tamamen siyasi bir karar Haberi Görüntüle

ELON MUSK ADANA YOLCUSU

Bu paylaşımın hemen ardından akıllara Elon Musk'ın verdiği söz geldi. İzmir Çiğli Havaalanı'nda düzenlenen Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST devam ederken Elon Musk, yaptığı paylaşımda, Erdoğan'a daveti için teşekkür ederek, "Gelecek yıl Teknofest'e bizzat katılmayı ve Türkiye'deki yatırım fırsatlarını görüşmeyi dört gözle bekliyorum" ifadelerini kullanmıştı. TEKNOFEST 2024 katılacağının sözünü veren Musk'ın Adana'ya gelip gelmeyeceği önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading