banner2

Elektrikler kesilecek! 26 Mart Pazar | Saat 09:00-16:00 arasında o ilçelerde elektrik kesintisi olacak

26 Mart Pazar günü hangi illerde elektrik kesilecek? İstanbul'da elektrik kesintisi uyarıları Boğaziçi Elektrik Dağıtım tarafından yapıldı. 26 Mart Pazar günü belirli ilçelerde gerçekleştirilecek olan bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisi yaşanacağı açıklandı. Detaylar haberimizde...

Gündem 26.03.2023, 15:51
Abone ol
Elektrikler kesilecek! 26 Mart Pazar | Saat 09:00-16:00 arasında o ilçelerde elektrik kesintisi olacak

26 Mart Pazar günü hangi illerde elektrik kesilecek? İstanbul'da 26 Mart 2023 Pazar günü elektrik kesintisi olacak olan ilçelerin listesi vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Konuya dair BEDAŞ internet sitesinden son dakika olarak açıklama yaptı ve hangi ilçelerde elektrik kesintisi yapılacağını duyurdu. Zeytinburnu, Küçükçekmece, Kağıthane, Güngören, Esenyurt, Beşiktaş, Bayrampaşa ve Arnavutköy ilçeleri, 26 Mart Pazar günü elektrik kesintisinden etkilenecek olan ilçeler arasında yer alıyor.

ELEKTRİKLER KESİLECEK

BEDAŞ yetkilileri ise elektrik kesintisinin saat 09:00-16:00 arasında yapılacağını ve planlı bir çalışma olduğunu belirtiyor.

Elektrik kesintisi, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle yapılacak ve söz konusu ilçelerde elektriklerin belirtilen saatler arasında kesik kalması bekleniyor. Vatandaşlar ise kesinti süresince alternatif enerji kaynaklarına başvurarak elektriksiz kalmamaya çalışacaklar.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!