banner2

Ekşi Sözlük kapatıldı mı, neden açılmıyor? Ekşi'ye neden girilmiyor?

Dünya genelinde yaklaşık 500 bine yakın kullanıcısı olan Ekşi Sözlük erişim sorunu yaşıyor. Kullanıcıları Ekşi Sözlük kapandı mı? Neden girilmiyor? Sorusunun yanıtını merak ediyor. Detaylar haberimizde.

Gündem 21.02.2023, 21:39 22.02.2023, 01:56
Abone ol
Ekşi Sözlük kapatıldı mı, neden açılmıyor? Ekşi'ye neden girilmiyor?

Türkiye'deki kayıtlı yazarların yorumlarını içeren Ekşi Sözlük'e girilmiyor. Pek çok kullanıcı siteye girmekte erişim problemi yaşıyor. Peki, Ekşi Sözlük kapatıldı mı, neden açılmıyor? Ekşi'ye neden girilmiyor? Detaylar haberimizde...

Ekşi Sözlük, erişim sorunu nedeniyle son günlerde gündemedeki yerini koruyor. Sosyal medyanın önde gelen sitelerinden biri olan Ekşi Sözlük ile ilgili olarak kullanıcılar; Ekşi Sözlük kapatıldı mı sorusunun yanıtına cevap bulmaya çalışıyor. 

EKŞİ SÖZLÜK KAPATILDI MI?

Ekşi Sözlük'ün kapatılmadığı belirtiliyor ancak siteye ulaşmaya çalışırken bağlantılarda yavaşlık hakim. Kullanıcıların bir kısmı halen siteye erişim sağlayamıyor. 

EKŞİ SÖZLÜK'TEN İLK AÇIKLAMA

Erişim sorunlarının ardından Ekşi Sözlük şu açıklamada bulundu; "Merhaba, erişim engeli konusunda bir karar olduğunu gördük ancak ayrıntısı hakkında bilgi sahibi değiliz, yetkililerden bilgi almaya çalışıyoruz. bilgi aldıkça paylaşacağız."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!