banner2

Ekrem İmamoğlu ortalıkta yok! Sosyal medyadan tepki yağdı: Metrobüs kazasına ilişkin İBB''den açıklama gelmedi

Avcılar'daki metrobüs kazası sonrası ne İmamoğlu'ndan ne de İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden bir açıklama gelmemesi vatandaşları çileden çıkardı. İmamoğlu’na sosyal medya üzerinden vatandaşlar tepki gösterdi. Son olarak Balıkesir Edremit'e tatile giden ve geçtiğimiz günlerde İstanbul'a dönen İmamoğlu, yine başarısız yönetimi sınıfta kaldı.

Gündem 09.09.2022, 22:05 09.09.2022, 22:55
Abone ol
Ekrem İmamoğlu ortalıkta yok! Sosyal medyadan tepki yağdı: Metrobüs kazasına ilişkin İBB''den açıklama gelmedi

İstanbul Avcılar'da 4 metrobüsün çarpıştığı kaza sonucu 42 kişi yaralandı. Kaza nedeniyle metrobüs seferleri Avrupa Yakası'nda çift yönlü durduruldu. Üst geçitlerde yoğunluk yaşandı ve D-100 kara yolunda da trafik yoğunluğu meydana geldi.

İMAMOĞLU YİNE ORTALIKLARDA YOKTU

İstanbulluları mağdur eden kaza ile ilgili İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan olayın üzerinden saatler geçmesine rağmen açıklama gelmemesine vatandaşlar tepki gösterdi.

Son olarak Balıkesir Edremit'e tatile giden ve geçtiğimiz günlerde İstanbul'a dönen İmamoğlu, yaşan büyük kazaya rağmen yine ortalıklar yoktu. 

Öte yandan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Madrigal ve Can Ozan'ın Kemerburgaz'daki YBT etkinlik alanındaki konserlerini izlediği öğrenildi.

"ORTADA NE İBB BAŞKANI NE DE İBB VAR"

Esenler Belediye Başkanı ve İBB AK Parti Grup Başkanvekili Tevfik Göksu da İmamoğlu'na tepki göstererek, "İstanbul'da metrobüsler çok büyük bir kaza yaptı. Tüm seferler iptal edildi. 42 vatandaşımız yaralı, bazı vatandaşlarımızın durumu ise ağır. İstanbul Valiliğimiz ve AFAD çalışmaları bizzat takip ederken ortada ne İBB Başkanı ne de İBB var." dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!