banner2

Ekrem İmamoğlu'nun kibarlık maskesi düştü! Tartıştığı esnafa hakaret etti!

28 Mayıs'ta yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimi için sahaya inen CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, pazarcı esnafı ile tartıştı. Esnafla ağız dalaşına giren Ekrem İmamoğlu, tartışmada harareti dinmeyince pazarcı esnafına 'sen ahlaksızsın' dedi. İmamoğlu bununla yetinmeyerek ekmek parasını çıkarmak için esnaflık yapan pazarcıyı gözaltına aldırdı.

Gündem 25.05.2023, 15:49 25.05.2023, 16:47
Abone ol

28 Mayıs'ta yapılacak ikinci tur seçimleri için sahaya inip halktan biri görünerek oy toplamaya çalışan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, pazarcı esnafıyla girdiği tartışmada esnafa hakaret etti. 'PKK’lı olanları burada istemiyorum' diyen esnafın sözlerinden memnun kalmayan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu pazarcıdan şikayetçi olarak gözaltına aldırdı.

"SANA İADE EDİYORUM"

Sözleriyle esnafı  sinirlendirdiği ve esnafa 'Sen ahlasızsın' dediği görünen İmamoğlu'nun cümlelerine karşılık pazarcı esnafın aynısını sana iade ediyorum dediği anlaşılıyor. 

"PKK İLE NEDEN BİRLİKTESİNİZ"

Bayrampaşa'da semt pazarını ziyaret eden Ekrem İmamoğlu vatandaşların sert tepkisi ile karşılaştı. Pazar esnafı ve müşterilerin Ekrem İmamoğlu'na karşı yönelttiği 'PKK ile neden birliktesiniz' sorularından rahatsız olan Ekrem İmamoğlu bir pazarcı ile tartışma yaşadı.

GÖZALTINA  ALDIRDI 

Bayrampaşa’daki semt pazarında esnafa "Sen ahlaksızsın" deyince esnaftan “PKK’lı olanları istemiyorum” cevabını alan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu pazarcıdan şikayetçi olarak gözaltına aldırdı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!