banner2

Diyarbakır Anneleri'nin evlat nöbetinde bayram coşkusu! HDP'ye inat bayraklarla kutladılar

Dağa kaçırılan çocukları için HDP Diyarbakır İl Binası önünde oturma eylemi düzenleyen anneler 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı bayraklarla kutladılar. Anneler, bayramı yok sayarak üç maymunu oynayan HDP'lilere inat Türk bayrağı bulunan balonları uçurdular.

Gündem 29.10.2022, 15:43
Abone ol
Diyarbakır Anneleri'nin evlat nöbetinde bayram coşkusu! HDP'ye inat bayraklarla kutladılar

Diyarbakır Anneleri dağa kaçırılan çocukları için Diyarbakır'daki HDP İl binası önünde eylemlerine 1153 gündür devam ediyor. 

Evlat nöbetinde olan aileler, HDP İl Binası önünde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı coşkuyla kutladı.

DİYARBAKIR ANNELERİ HDP'YE İNAT BAYRAMI COŞKUYLA KUTLADI

TBMM'de 56 sandalyesi bulunan HDP'nin Türkiye'nin milli bayramı olan 29 Ekim'i kutlamayarak yok saymasına inat aileler üzerinde  Türk bayrağı bulunan balonları gökyüzüne uçurdu.

'TÜRK BAYRAKLI BALONLARIMIZI EVLATLARIMIZ VE CUMHURİYET BAYRAMI'MIZ İÇİN GÖKLERE UÇURUYORUZ'

Aileler adına açıklama yapan Süleyman Aydın, Cumhuriyet Bayramı'nı kutlayarak, evlat mücadelelerinin kararlı bir şekilde devam ettiğini söyledi.

Sonuna kadar çocukları için mücadeleyi sürdüreceklerini ifade eden Aydın, "Evlat nöbeti tutan anne ve babalar olarak tüm Türkiye'nin Cumhuriyet Bayramı'nı en içten dileklerimizle kutluyoruz. Türk bayraklı balonlarımızı evlatlarımız ve Cumhuriyet Bayramı'mız için göklere uçuruyoruz." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!