banner2

Diyanet'ten 'trol yalanı'nı paylaşan Berna Laçin'e tarihi cevap: Rezil olursunuz her yalanı paylaşmayın

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'a atfedilen yalan bir paylaşım olan, ''Fakirler cennette, şehit mertebesine yakın yedi kat yüksekte olacaklar. Belki de biz onları kıskanacağız” sözü tekrardan Berna Laçin tarafından sosyal medyada dolaşıma sokuldu. Diyanet İşleri Başkanı Basın Müşaviri Burak Orhan, Berna Laçin'e tarihi bir cevap verdi. Orhan paylaşımında, ''Sosyal medyadaki her yazılanı doğru kabul ederek twit atarsanız rezil olursunuz Berna hanım. Buradaki ifade trol yalanıdır” dedi.

Gündem 31.01.2023, 17:08 31.01.2023, 17:40
Abone ol
Diyanet'ten 'trol yalanı'nı paylaşan Berna Laçin'e tarihi cevap: Rezil olursunuz her yalanı paylaşmayın

Diyanet işleri başkanı Ali Erbaş'a ait olduğu iddia edilen yalan bir söz geçtiğimiz yıllarda sosyal medyada dolaşıma sokulmuştu.  "Fakirler cennette, şehit mertebesine yakın yedi kat yüksekte olacaklar. Belki de biz onları kıskanacağız" sözleri yıllar sonra Berna Laçin tarafından yeniden paylaşıldı.

BERNA LAÇİN'E TARİHİ CEVAP

Yaln olduğu ifade edilen sözleri paylaşan Laçin'e cevap Diyanet İşleri Başkanlığı Basın Müşaviri Burak Orhan'dan geldi.

REZİL OLURSUNUZ

Orhan sosyal medya hesabından Laçin'in paylaşımına tepki göstererk şunları aktardı:

Sosyal medyadaki her yazılanı doğru kabul ederek twit atarsanız rezil olursunuz Berna hanım. Buradaki ifade trol yalanıdır. 3 Ekim 2020 tarihinde yaptığımız açıklamayla yalanlanmıştır. Doğruluğunu araştırsaydınız keşke Berna Laçin!"

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!