banner2

Deprem kahini haritada o yeri gösterip depremi işaret etti: 2 gün içinde o bölgede deprem bekleniyor

Türkiye'de büyük yıkımlara neden olan Kahramanmaraş depremini üç gün öncesinden bilen 'Deprem Kahini' lakaplı Avustralyalı gökbilimci 48 saat içinde yeni deprem beklediği yeri açıkladı.

Gündem 02.10.2023, 15:21 02.10.2023, 16:22
Abone ol
Deprem kahini haritada o yeri gösterip depremi işaret etti: 2 gün içinde o bölgede deprem bekleniyor

6 Şubat'ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremleri iki gün öncesinden şans eseri tahmin eden Frank Hoogerbeets daha sonlaları sık sık dünya ülkeleri hakkında tahminlerde bulundu. Avustralyalı gökbilimci Frank Hoogerbeets, Ay, Güneş ve diğer gezegenlerin dünyada meydana gelen depremleri tetiklediğini öne sürüyor. 

SIK SIK DEPREM TAHMİNLERİNDE BULUNUYOR

TV programları ve Youtube kanalı üzerinden deprem beklediği yerleri sık sık paylaşan Hoogerbeets'in deprem beklediği yerler genellikle dünyanın zaten hali hazırda en aktif fayları oluyor. Hatta bazen bu faylarda olmasını beklediği depremler bile tutmuyor. Öyle ki gezegen geometrisindeki hassas kümelenmenin yeryüzünde çok büyük bir sismik aktiviteye yol açacağını savunan Hoogerbeets, mega deprem için Kamçatka Yarımadası ve Kuril Adaları'nda sık sık deprem beklediğini ifade ediyor.

İŞTE HOOGERBEETS'İN DEPREM BEKLEDİĞİ BÖLGE

Deprem Kahini Hoogerbeets'in son tahmini ise 230 milyon nüfuslu Pakistan oldu. Hoogerbeets son 48 saat diyerek Pakistan'a uyarılarda bulundu. Yıkıcı bir deprem beklediğini belirten şahıs, bu tahminini deniz seviyesi ve atmosferdeki elektrik akımlarının artışa geçtiğini gözlemlediği için paylaştığını bildirdi. Pakistan Meteoroloji Dairesi, iddialarla ilgili bir açıklama yapmadı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!