Yandex Metrica

Sitede Ara

Cumhurbaşkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş'i kabul etti: 3 saat süren görüşmede Erdoğan ne sözü verdi?

Cumhurbaşkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş'i kabul etti: 3 saat süren görüşmede Erdoğan ne sözü verdi?

Cumhutbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş'i dün akşam kabul etti. Kabulde, Ateş'in kızları Bengisu ve Banuçiçek de bulundu. 3 saat süren görüşme sonrası Erdoğan'a teşekkür eden Ayşe Ateş, "Kızlarımı ve beni gerçekten uzun uzun dinledi. Onlar da uzun bir konuşma yaptılar. Sohbet ettiler kendisiyle. Durumu anlattık, izah ettim. Dosya hakkında konuştuk. Olayın nasıl gerçekleştiğini, detaylarıyla birlikte anlattım. Çok olumlu bir görüşmeydi. Çok memnun bir şekilde yanından ayrıldık" açıklamasında bulundu. 

Gündem

12.06.2024, 15:18

Cumhurbaşkanu Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş'le görüştü. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki kabul, basına kapalı yapıldı. 

MSB'den 'Kilit kapanıyor' paylaşımı: Zorlu araziye komando indirme görüntüleri nefes kesti MSB'den 'Kilit kapanıyor' paylaşımı: Zorlu araziye komando indirme görüntüleri nefes... Haberi Görüntüle

"ADALETİN KARŞISINDA NE SÖYLEYECEKLERİNİ DÜŞÜNSÜNLER"

Ankara'da öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, Erdoğan ile görüşmesinin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Ankara'da öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, "Bana ve eşime bugüne kadar bu iftiraları atanlar yarın adaletin karşısında ne söyleyeceklerini düşünsünler" dedi.

Sürücü profili değişecek! Ehliyette yaş sınırı güncellendi! Bu yaşa geldiğinizde araba kullanamayacaksınız! Sürücü profili değişecek! Ehliyette yaş sınırı güncellendi! Bu yaşa geldiğinizde... Haberi Görüntüle

"BİZLERİ UZUN UZUN DİNLEDİ"

Ateş, görüşmenin yaklaşık 3 saat sürdüğünü belirterek Erdoğan'a teşekkür ederek Cumhurbaşkanı Özel Kalemi Hasan Doğan ve Adalet Bakanı Yılmaz Tunç'un da görüşmeye katıldığını belirtti. Ayşe  Ateş, görüşmeyle ilgili olarak açıklamasına şöyle devam etti; "Kızlarımı ve beni gerçekten uzun uzun dinledi. Onlar da uzun bir konuşma yaptılar. Sohbet ettiler kendisiyle. Durumu anlattık, izah ettim. Dosya hakkında konuştuk. Olayın nasıl gerçekleştiğini, detaylarıyla birlikte anlattım. Çok olumlu bir görüşmeydi. Çok memnun bir şekilde yanından ayrıldık. Bana ve eşime bugüne kadar bu iftiraları atanlar, tehdit edenler, hakaret edenler, bu suça karışanlar, bu suçu suça karışıp bunun dışında ve bu suçluları koruyanlar yarın adaletin karşısında ne söyleyeceklerini düşünsünler" dedi.

Organize suç örgütlerine 'Kuyu-6' darbesi! 3 elebaşı dahil 75 şüpheli yakalandı Organize suç örgütlerine 'Kuyu-6' darbesi! 3 elebaşı dahil 75 şüpheli... Haberi Görüntüle

ERDOĞAN SÖZ VERDİ: YARGILAMA HIZLI YAPILACAK 

Basın mensuplarından, "Cumhurbaşkanı'ndan talepte bulundunuz mu" sorusunun sorulması üzerine Ateş, "Tek talebim bir an önce yargılanmanın hızlı bir şekilde gerçekleşmesi ve adaletin yerini bulması. Cumhurbaşkanıda bu konuda gereken yargılama hızlı bir şekilde yapılacağını sözünü verdi" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kazakistan ve Azerbaycan'a gidiyor: Anayasanın 106. maddesi işletilecek Cumhurbaşkanı Erdoğan Kazakistan ve Azerbaycan'a gidiyor: Anayasanın 106. maddesi işletilecek Haberi Görüntüle

YARGILAMA 1 TEMMUZ'DA BAŞLAYACAK

Ayşe Ateş daha önce Sinan Ateş'in iddianamesiyle ilgili olarak, "İddianame adı verilen içi boş kağıt parçasının kabul edildiğini büyük bir üzüntü içerisinde öğrenmiş bulunmaktayım." diyerek tepki göstermişti.Sinan Ateş'in öldürülmesine ilişkin dava 1 Temmuz'da başlayacak. Ankara 32'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülecek davada 22 tutuklu hakkında tasarlayarak adam öldürme suçlamasıyla yargılanacak.

 

Habere Tepki Ver

2

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading