Yandex Metrica

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bayraktar ailesini hedef alanlara sert tepki!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bayraktar ailesini hedef alanlara sert tepki!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gençlik Buluşmaları Eskişehir İftar Programı’nda konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bayraktar ailesini hedef alan muhalefete "Yatıyorlar kalkıyorlar Selçuk aşağı Selçuk yukarı... Neymiş damatmış! Babaları bankalardan bir kuruş kredi almadan çalıştı. Çocukları da aldıkları bu terbiyeyle devam ediyorlar." sözleriyle tepki gösterdi.

Gündem

23.01.2024, 20:45

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eskişehir'de düzenlenen iftar buluşmasında konuştu. Erdoğan, burada yaptığı konuşmada Bayraktar ailesini hedef alan muhalefete sert tepki gösterdi.

HDP destekli Altılı Masa ortaklarının zaman zaman Bayraktar ailesini hedef almasına tepki gösteren Erdoğan, "Yatıyorlar kalkıyorlar Selçuk aşağı Selçuk yukarı. Neymiş? Damatmış. Bunların babası bankalardan kuruş kredi alamdan çalıştı. Çocukları da böyle devam ediyor. İhracata yönelik ihtiyacı karşılayamıyorlar." ifadelerini kullandı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 15 Temmuz'a tiyatro diyenleri affetmeyeceğiz Cumhurbaşkanı Erdoğan: 15 Temmuz'a tiyatro diyenleri affetmeyeceğiz Haberi Görüntüle

İSTANBUL FİNANS MERKEZİ EKONOMİYE 130 MİLYAR DOLAR KATKI SAĞLAYACAK

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

"Mübarek Ramazan-ı Şerif'in artık son 3 gününe girdik. Dün Kadir Gecesi'ni kutladık. Cuma günü de Ramazan Bayramı ile müşerref olacağız. Bu güzel Ramazan akşamında sizlerle beraber olmaktan büyük memnuniyet duyuyorum. Soframıza teşrifleriniz için şükranlarımı sunuyorum. Ramazan Bayramınızı şimdiden kutluyor ve huzurlu bir bayram diliyorum.

Depremzedelerimizi hiç yalnız bırakmadık. Durmadan dinlenmeden çalışıyoruz. Acıyı hep birlikte omuzlayarak bu zor günlerin de üstesinden geleceğiz. Gençlerinde empatiyle hareket ettiğini görüyorum. Sahada koşuşturan gençliğimizi canı gönülden tebrik ediyorum. Her birinizle gurur duyduğumu tekrar ifade etmek istiyorum. Afetzedelerimizin yükünü hafifleten gençlerden Allah razı olsun. Dün İstanbul'da çok önemli iki projenin açılışına katıldım. Finans Merkezi'nin açılışını gerçekleştirdik. 15 yılda 130 milyar dolar kazandıracak. Bugün New York, Londra piyasası finansta ne ise bu Finans Merkezi de bunlarla yarışa girecek hatta aşacak.

Finans Merkezi'nin ekonomimize katma değeri önümüzdeki dönemde ortaya çıkacak. Şimdiden dikkatleri üzerine toplayan bu projeden asıl sizler istifade edeceksiniz. Şimdiye kadar Türkiye'de böyle projeler uygulanmadı.

Selahattin Demirtaş'a 2.5 yıl hapis cezası daha! 95 yaşında hapisten çıkacak Selahattin Demirtaş'a 2.5 yıl hapis cezası daha! 95 yaşında hapisten... Haberi Görüntüle

"MUHALEFET TOGG VE TCG ANADOLU İÇİN MAKET DİYOR"

Geçtiğimiz haftalarda 60 yıllık hayalimiz olan Togg'u ve ilk SİHA gemisi olan TCG Anadolu'yu milletimizin hizmetine soktuk. Muhalefet Togg ve TCG Anadolu için maket diyor. Bunun nesi maket? Bunların altına birer tane Togg versek kullanamaz. Benim vatandaşlarım TCG Anadolu'yu tıklım tıklım ziyaret ediyor. İlk defa oluyor böyle bir şey. Bin 350 personeli var. Bu sayı artacak. Birkaç gün daha Sarayburnu'nda kalacak. Sonra Boğaz'da TCG Anadolu'yu turlayacağız.

Kaçakçılara 'Define-1' operasyonu: Çok sayıda kişi yakayı ele verdi Kaçakçılara 'Define-1' operasyonu: Çok sayıda kişi yakayı ele verdi Haberi Görüntüle

MUHALEFETE BAYRAKTAR AİLESİ TEPKİSİ

Bakan'ıma söyleyeceğim. Bayramdan sonra birkaç gün daha Sarayburnu'nda kalsın. Görmeyen gözler görsün. Benim de uçak gemim var desin. Göreve geldiğimizde savunmada yerlilik yüzde 20'ydi, şimdi yüzde 80. Yatıyorlar kalkıyorlar Selçuk aşağı Selçuk yukarı. Neymiş? Damatmış. Bunların babası bankalardan kuruş kredi alamdan çalıştı. Çocukları da böyle devam ediyor. İhracata yönelik ihtiyacı karşılayamıyorlar. O kadar çok talep ver. Bunların babası devletin kendisine verdiği yeri bile almadı. Ne kadar imansız kitapsız komünist var televizyonda konuşturuyorlar. Neymiş, Erdoğan bunlara bol bol para vermiş. Bu aile bu konularda çok hassas.

Yoğun dalga ve rip akıntısı! O şehirde denize girişler yasaklandı Yoğun dalga ve rip akıntısı! O şehirde denize girişler yasaklandı Haberi Görüntüle

TOGG İÇİN LİTYUM PİL ÜRETİMİ 

Togg'un üretimi ve piyasaya girmesiyle Türkiye otomobil sektöründe değişen trendleri ilk defa vaktinden önce yakalamıştır. Şimdi pil meselesi. Gemlik'teki fabrikanın yanında bir büyük alanı bunun için tahsis ediyoruz. Burada da inşallah lityum pillerinin üretimini yapacağız. O zaman Togg'un mesafe menzil noktasındaki alanı çok daha artacak. Bu arada da istasyonlar, bunlar da artıyor. Türkiye geneline daha çok yayılıyorlar. Bu yaygınlaşmada Togg'un arz talep dengesindeki konumunu farklı hale getirecek. Ben Togg'u yetiştirebileceklerine hiç ihtimal vermiyorum. Kalite acayip. Direksiyona geçtiğiniz zaman bir rahatlık var. En ufak motor sesi duymuyorsunuz. Hanımla konuşursam belki, bunun dışında yok. Virajlarda vesaire gayet kontrollü, rahat bir sürüş emniyeti var. Bir zamanlar Devrim arabasının rafa kaldırılmasıyla milletimiz yıllarını ekonomik olarak yüzlerce milyar dolarlarla kaybetti. 60 yıl boyunca ülkemiz kendi markası, teknolojisi ile otomobil piyasasında yer alamadı. İnşallah Togg ile yarının teknolojisinde hak ettiğimiz yeri muhakkak alacağız."

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading