banner2

Cumhurbaşkanı Erdoğan yılın fotoğraflarını seçti!

Cumhurbaşkanı Erdoğan Anadolu Ajansı'nın 'Yılın fotoğrafları' oylamasına katıldı. Erdoğan haber kategorisinde Sergen Sezgin'in "TOGG'un ilk yolculuğu" fotoğrafını oyladı.

Gündem 14.01.2023, 10:40 14.01.2023, 11:25
Abone ol

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Anadoılu Ajansı tarafından düzenlenen 'yılın fotoğrafları' oyalamasına katıldı. Erdoğan, AA muhabirlerinin yurt içinde ve yurt dışında çektiği birok kategoriden fotoğrafları inceledi. 

'TOGG'UN İLK YOLCULUĞU'NU SEÇTİ

Fotoğraflar hakkında Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Serdar Karagöz'den bilgi alan Cumhurbaşkanı Erdoğan, haber kategorisinde Sergen Sezgin'in "TOGG'un ilk yolculuğu" fotoğrafını oyladı.

SPOR KATEGORİSİNDE OYUNU 'ŞÜKÜR SECDESİ'NDEN YANA KULLANDI

Çevre ve Yaşam kategorisinde Orhan Çiçek'in çektiği "Yangın müdahalesi" fotoğrafını oylayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, spor kategorisinde ise oyunu Salih Zeki Fazlıoğlu'nun "Şükür secdesi" başlıklı fotoğrafından yana kullandı.

OYLAMA 16 OCAK'A KADAR SÜRECEK

AA'nın ilk kez 2012'de düzenlediği Yılın Fotoğrafları oylamasına, her yıl Cumhurbaşkanı Erdoğan başta olmak üzere bakanlar, siyasetçiler, bürokratlar, sporcular ve çok sayıda sanatçı katılıyor.

Geçen yıl 312 bin 136 kişinin katıldığı Yılın Fotoğrafları oylaması, "yilinfotograflari.aa.com.tr" internet sitesinden 16 Ocak Pazartesi günü saat 17.00'ye kadar devam edecek.

Oylamadan objektife yansıyanlar;

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!