banner2

Cumhurbaşkanı Erdoğan vekillere çikolata dağıttı: İki tane al eksilmesin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısının ardından milletvekillerine çikolata dağıttı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, vekillere çikolata dağıtırken "İki tane al, eksilmesin." diyerek etrafına neşe saçtı.

Gündem 06.10.2022, 11:14 06.10.2022, 12:33
Abone ol

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün partisinin grup toplantısında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulunurken CHP'nin başörtüsü çıkışına rest çekti. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Bugün Türkiye’nin gündeminde başörtüsü diye bir mesele, verdiğimiz mücadele ve yaptığımız düzenlemelerle hamdolsun artık kalmamıştır. Geçmişte bu ülkede böyle utanç verici bir mesele yaşandıysa bunun tek müsebbibi Kılıçdaroğlu’nun temsil ettiği CHP zihniyetidir, faşizmidir. Madem bu konuyu kendisi gündeme getirdi, öyleyse biz daha öte bir teklifle mukabele edelim. Şayet Kılıçdaroğlu temel bir insan hakkı olan başörtüsü meselesini ülkenin gündeminden kati şekilde çıkarmakta samimiyse gelin, çözümü yasa değil anayasa düzeyinde sağlayalım.'' çağrısında bulundu.

VEKİLLERE ÇİKOLATA DAĞITTI

Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin grup toplantısından ardından milletvekillerine çikolata dağıtırken ortaya samimi görüntüler çıktı. İstanbul Milletvekili Rumeysa Kadak o sosyal medya hesabından paylaşırken anları ''Bir insan ne kadar samimi olabilirse o kadar samimi'' ifadelerini kullandı.

''İKİ TANE AL EKSİLMESİN''

Vekillere çikolata dağıtan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''İki tane al eksilmesin'' derken yüzündeki tebessüm ve neşeli hali dikkatlerden kaçmadı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!