Yandex Metrica

Cumhurbaşkanı Erdoğan Togg'un yeni modelini inceledi: Hedef Avrupa pazarı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Togg'un yeni modelini inceledi: Hedef Avrupa pazarı

TOBB 80. Genel Kurul toplantısına katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra Türkiye’nin otomobili Togg’un yeni modeli T10F’i inceledi. O anları sosyal medya hesabından paylaşan TOBB Başkanı Hisacıklıoğlu, "Küresel teknoloji markamız Togg’un yeni modeli T10F’i Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte inceledik. Gururlandık." dedi.

Gündem

19.05.2024, 21:33

TOBB 80. Genel Kurulu sonrası Togg’un yeni modeli T10F’i inceleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Ticaret Bakanı Ömer Bolat, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu da eşlik etti. 

O anları sosyal medya hesabından paylaşan TOBB Başkanı Hisacıklıoğlu, "Küresel teknoloji markamız Togg’un yeni modeli T10F’i Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte inceledik. Gururlandık." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Van'daki Kürtçe festivaline önemli mesaj Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Van'daki Kürtçe festivaline önemli mesaj Haberi Görüntüle

HEDEF AVRUPA

"Yeni modelimiz T10F, Türkiye’de ilk defa TOBB 80. Genel Kurulumuzda sergilendi" diyerek paylaşımına devam eden Hisacıklıoğlu, "Büyük ilgi gördü. Planımız, yeni modelimiz T10F’i 2025 yılı içerisinde önce Türkiye’de, sonra Avrupa pazarında kullanıcılarla buluşturmak." ifadelerini kullandı.

Hisacıklıoğlu ayrıca, "Bir kez daha ifade etmek isterim ki; verdiğimiz sözü yerine getirmek adına çıktığımız bu yolda bize güvenen, yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederim. Bu başarı milletimizin başarısıdır." dedi.

Habere Tepki Ver

3

1

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading