Yandex Metrica

Sitede Ara

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Teröristlerin en büyük siyasi hamisi CHP'li yöneticiler

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Teröristlerin en büyük siyasi hamisi CHP'li yöneticiler

11 Nisan Spor Salonu'nda AK Parti Şanlıurfa İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Çağlayan Adliyesi'nde meydana gelen ve 3 polisimizin yaralandığı terör saldırısına vurgu yaptı. Erdoğan, "Teröristlerin en büyük siyasi hamisi CHP yöneticileridir." ifadelerini kullandı. Erdoğan, ''CHP bir iç savaş yaşıyor. Eskisinin ve yenisinin bir taraftan, başkalarının öteki taraftan birbirine kılıç salladığı savaşın ne zaman biteceği bilinmiyor. Bu saldırıyı yapan teröristlerin, onlara emir verenlerin en büyük hamisi, genel başkanı başta olmak üzere CHP yöneticileridir'' dedi.

Gündem

03.05.2024, 13:53

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Şanlıurfa İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı’nın yapılacağı 11 Nisan Kapalı Spor Salonu önündeki vatandaşlara seslendi.

Erdoğan, salon dışında yaptığı konuşmada ''Şanlıurfa'nın şanlı insanları, sizleri bu anlamlı buluşmada en kalbi duygularımla selamlıyorum. 31 Mart şimdiden Şanlıurfa için hayırlı oldsun. İnanıyorum ki, Şanlıurfa şanlı bir geçiş yapacak. Bütün oyunları bozmaya var mıyız? Bütün hesapları alt üst etmeye var mıyız? Alt yapısı ile üst yapısı ile Şanlıurfa'ya üniversitesi ile, bütün bu hizmetleri hiç ara vermeden devam ettirdik mi? Artık Şanlıurfa havalimanı yokken şimdi havalimanı var mı, üniversitesi var mı? Kim yaptı? Yerel yönetimlerde de merkezi yönetim ile yerel yönetim el ele vererek bu yolda yürüyeceğiz. İlçe belediyelerimiz ile el ele verip yol yolda emin adımlarla yürüyeceğiz.'' ifadelerini kullandı.

CHP'li başkan Üsküdar'ı resmen satıyor! Hilmi Türkmen sordu: Bu para nereye gidecek? CHP'li başkan Üsküdar'ı resmen satıyor! Hilmi Türkmen sordu: Bu para... Haberi Görüntüle

''31 MART'TA OYUNLARI BOZACAĞIZ''

''Sakın oyunlara gelmeyin.'' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Biz oyunları bozarak geldik. 21 senedir burada hizmetler verdik, vermeye devam edeceğiz. Ne zaman Şanlıurfa'ya gelsek bu coşkuyu hep gördük. Biz 31 Mart'ta da oyun bozmaya devam edeceğiz. Sizler iftihar ediyorum. Bugün adayları açıklayacağız ama daha sonra mitinge geleceğim. Burada bir miting yapmadan final olmaz.'' şeklinde konuştu.

Bakan Uraloğlu duyurdu: Milli gururumuz TÜRKSAT 6A'nın uzay yolculuğu başlıyor! Bakan Uraloğlu duyurdu: Milli gururumuz TÜRKSAT 6A'nın uzay yolculuğu başlıyor! Haberi Görüntüle

''YIL SONUNA KADAR 200 BİN KONUT TESLİM EDECEĞİZ''

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkanlar şu şekilde;

Şanlıurfa'nın hak ettiği yatırımların bizzat takipçisi olduk. Allah'ın izniyle yıl sonuna kadar deprem bölgesinde 200 bin konutun teslimini tamamlayarak mağduriyetleri büyük ölçüde gidermiş olacağız. Sadece çalışmak yetmiyor., birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi sıkı tutmamız ve aramıza kimseyi sokmamamız gerekiyor. Şehrin daha iyiye gitmesi ne gerekiyorsa ona gayret gösterdik. 

İBB UKOME Martı TAG toplantısı ne zaman, saat kaçta? Martı TAG İstanbul'da serbest mi olacak? İBB UKOME Martı TAG toplantısı ne zaman, saat kaçta? Martı... Haberi Görüntüle

''HATALARIMIZ ÇIKABİLİR''

Şanlıurfalıların iradesini istismar edip, kendi gündemleri peşinde koşanlardan asla olmadık. Hepimiz, beşeriz. Elbette eksiklerimiz hatta hatalarımız çıkabilir. Ama şehrimize kazandırdıklarımızı kimse inkar edemez. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayımızı da, ilçelerimizin adaylarını da bu hüsnüniyetle belirledik. Pek çok aday adayı arasından, en az kırgınlığa yol açacak, en iyi hizmeti yapacak isimlerle, 31 Mart’ta sizlerin huzuruna çıkmaya çalıştık. Sadece çalışmak da yetmiyor. Daha önemlisi birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi sıkı tutmamız, aramıza kimseyi sokmamamız, basiret ve feraseti elden bırakmamamız gerekiyor.

Cristiano Ronaldo Milli Takımı bıraktı mı? Cristiano Ronaldo Milli Takımı bıraktı mı? Haberi Görüntüle

''HERKES SİYASETÇİ OLABİLİR AMA DEVLETÇİ OLAMAZ''

Hepimize düşen görev Cumhurbaşkanı ile baknları ile teşkilatları ile el ele verip adaylarımızın seçilmesi şehrimize en güzel hizmetlerin getirilmesidir. Mesele yatırımlarla eser kazandırmaksa üzerimize kimseyi tanımıyoruz. Geçmişte bizimle birlikte yol yürüyüp, yolunu değiştirenlerin tercihleri kendilerini ilgilendirir. Herkes siyasetçi olabilir ama devletçi olamaz. Keşke her zaman, her durumda ideal olanı elde edebilsek. Bizim tartışmalarla kaybedecek enerjimiz ve vaktimiz yok.

Müvekkilinin torbacısı çıktı! Cezaevine uyuturucu sokmaya çalışan Avukat hakkında skandal karar! Müvekkilinin torbacısı çıktı! Cezaevine uyuturucu sokmaya çalışan Avukat hakkında skandal... Haberi Görüntüle

''MUHALEFET SINIFTA KALMIŞTIR''

Kimsenin bizi kendi kısır tartışmalarının içine çekmesine izin vermeyiz. Kirli senaryolarla bölgemizi karıştırmak için kurulan projeler, terör örgütü DEAŞ'ın üzerimize salınması oyunun bir parçasıdır. Bu parti 15 Temmuz gecesi darbecilerin tankların alkış tuttu. Muhalefet tarafı kelimenin tam anlamıyla sınıfta kalmıştır. CHP'nin yöneticileri lafa gelince Cumhuriyet'in partisi olmaktan dem vuruyor. İşlerine geldikçe Cumhuriyetimizin banisini istismar ediyor. 

Devlet Bahçeli'den UEFA'nın verdiği skandal cezaya sert tepki: Utanç duyulacak ilkellik! Devlet Bahçeli'den UEFA'nın verdiği skandal cezaya sert tepki: Utanç duyulacak... Haberi Görüntüle

''CHP SİYASİ MİHENGİNİ KAYBETTİ''

Kirli ittifakları gizlemek için tek ayak üstünde kırk yalan söylerler. Beşinci kol operasyonlarına alet olmaktan geri durmazlar. Ortak çıkarlardan kopmuş siyasetin nerelere varacağının örneğini CHP siyasetinde gördük. Gezi olaylarına sahip çıktı bu parti. FETÖ kumpas kasetlerini meclis kürsüsüne taşıyarak darbe girişimine ortak oldu bu parti. Sınırlarımıza dayanan PKK YPG mensuplarını yurtsever diye sahiplenip cumhuriyetimizi hiçe saydı. Yapmamaları gereken ne varsa hepsini yaptı hala da yapıyor. CHP sürekli yörüngeden yörüngeye savrulan bir partiye dönüştü. CHP siyasi mihengini kaybetti. Asıl suç siyasi kariyeri uğruna kendini kullandıran CHP yönetiminindir. 

Dağın zirvesinde gizemli mumya! 22 yıl önce kaybolan dağcı olduğu düşünülüyor Dağın zirvesinde gizemli mumya! 22 yıl önce kaybolan dağcı olduğu... Haberi Görüntüle

''ASIL SUÇ CHP YÖNETİMİDİR''

Dünkü saldırı ile bir kez daha gördük. Bu saldırıyı yapan teröristlerin en büyük hamisi CHP yöneticileridir. Özgür efendi genel başkan seçildiği kongre kürsüsünden bizzat selam gönderdi. CHP'li bazılarının teröristler için soru önergeleri bile var. Bu parti terör örgütünün siyasi uzantısı ile yoldaşlık yapıyor. Terör örgütleri CHP'yi emellerine ulaşmak için koş başı olarak kullanmakta. Rotasını kaybeden CHP Türkiye'ye dair hesapları olan odakların oyuncağı haline geldi. Asıl suç CHP yönetimidir. Bu saldırıyı yapan teröristlerin, onlara emir verenlerin en büyük hamisi, genel başkanı başta olmak üzere CHP yöneticileridir.

Bir suç örgütü daha çökertildi: 'KUYU-7' operasyonları ile 33 kişi yakalandı Bir suç örgütü daha çökertildi: 'KUYU-7' operasyonları ile 33 kişi... Haberi Görüntüle

''DÖRT DUVAR ARASINDA SİYASETÇİLİK OYNUYOR''

Eski başkanları bu şekilde bir netice elde edeceğini sandı ama sandıkta 13 defa kırmızı kart gördü. Şimdi dört duvar arasında kendince siyasetçilik oynuyor. Mevcut başkanları da aynı yanlışta ilerliyor. Şu anda CHP kendi bünyesinde adeta bir iç savaş yaşıyor. Eskisinin bir taraftan yenisinin bir taraftan birbirine kılıç salladığı bu savaşın ne zazaman biteceğini kimse bilmiyor. Türkiye Yüzyılı'nın en büyük kazanımı bu kısır muhalefet zihniyetinden kurtulmamız olacak. 31 Mart seçimlerinde Şanlıurfa başta olmak üzere şehirlerimizin tamamında alacağımız netice ile milletimize layık olduğu ezer ve hizmetleri sürdüreceğiz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra Şanlıurfa ilçelerindeki AK Parti adaylarını açıkladı.

Akçakale: Abdulhakim Ayhan

Birecik: Mahmut Mirkelam

Bozova: Suphi Aksoy

Ceylanpınar: Seyithan Atilla

Eyyübiye: Mehmet Kuş

Halfeti: Şeref Albayrak

Haliliye: Mehmet Canpolat

Harran: Mahmut Özyavuz

Hilvan: Aslan Ali Bayık

Karaköprü: Metin Baydili

Siverek: Ali Murat Bucak

Suruç: Mustafa Yüksel

Viranşehir: Salih Ekinci

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading