Yandex Metrica

Cumhurbaşkanı Erdoğan tanıtım toplantısına telefonla katıldı: Trabzon şahlanışla yoluna devam edecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan tanıtım toplantısına telefonla katıldı: Trabzon şahlanışla yoluna devam edecek

Trabzon'da belediye başkan adayları tanıtım törenine telefonla bağlanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Trabzon aday tanıtım toplantısının çok çok güçlü geçtiğinin haberlerini aldım ve inanıyorum ki 31 Mart gecesi Trabzon çok daha farklı bir şahlanışla yoluna devam edecektir" dedi.  

Gündem

17.02.2024, 18:03

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin Trabzon Büyükşehir ve ilçe belediye başkan adayları tanıtım törenine telefon bağlantısıyla katıldı.

Beşirli Çok Amaçlı Spor Salonu'nda düzenlenen törene, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz'ın telefonundan katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, önemli mesajlar verdi.

Mesut Pezeşkiyan kimdir, Türk mü? Mesut Pezeşkiyan kimdir, Türk mü? Haberi Görüntüle

''TRABZON FARKLI ŞAHLANIŞLA YOLUNA DEVAM EDECEK''

Törene katılanlara seslenen Erdoğan, "Sevgili hemşehrilerim, İstanbul'dan sizlere en kalbi duygularla selam ve sevgilerimi gönderiyorum. Trabzon aday tanıtım toplantısının çok çok güçlü geçtiğinin haberlerini aldım ve inanıyorum ki 31 Mart gecesi Trabzon çok daha farklı bir şahlanışla yoluna devam edecektir." dedi.

DEM Partili belediyelerden şaşırtmayan hareket: Kur'an kursu binalarını boşaltın! DEM Partili belediyelerden şaşırtmayan hareket: Kur'an kursu binalarını boşaltın! Haberi Görüntüle

''DURMAK YOLA DEVAM''

"Bunun için gerek ana kademe, gerek kadın kolları, gerek gençlik kollarının şu kalan 53 günde çok çok iyi çalışacağından eminim.'' diyen Erdoğan, ''Buna hazır mıyız? Öyleyse durmak yok, yola devam." ifadesini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading