Yandex Metrica

DOLAR

32.89

%-0.9 expand_more

EURO

35.85

%-0.4 expand_more

ALTIN

2525.30

%-1 expand_more

BIST

11172.75

%0.15 expand_less

BTC ($)

67154.20

%-0.8 expand_more

Cumhurbaşkanı Erdoğan sahaya iniyor: Öncelik deprem bölgesindeki iller

Cumhurbaşkanı Erdoğan sahaya iniyor: Öncelik deprem bölgesindeki iller

Cumhurbaşkanı Erdoğan mitingler için sahaya iniyor. İlk durak deprem bölgesi. Cumhurbaşkanı hafta sonundan itibaren deprem bölgesinde olacak. Depremin yıl dönümü 6 Şubat’ta da Kahramanmaraş’ı ziyaret edecek.

Gündem

05.02.2024, 09:54

Türkiye seçim atmesoferine girdi. 31 Mart'ta yapılacak seçimlere giderken büyükşehirlerdeki adaylarını tek tek açıklayan AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, meydanlara inmeye hazırlanıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçimlere 2 aydan kısa bir süre kalırken çalışmalarına hız verdi. Erdoğan'ın önceliği deprem bölgesindeki şehirler olacak. Erdoğan'ın seçime kadar 50 ile gidebilmesini sağlayacak kapsamlı bir program hazırlandı. Erdoğan, seçim takvimine göre Güneydoğu'dan Ege'ye 7 bölgesine de giderek vatandaşlarla bir araya gelecek.

Asrın felaketi olarak adlandırılan Kahramanmaraş merkezli çifte felaketin üzerinden neredeyse 1 yıl geçmek üzere. Afetin zararlarının karşılanması, afetzede vatandaşlara verilen konut sözlerinin bir an evvel tutulması için devlet tüm imkanlarını bölgede seferber etti.

16 Temmuz Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta başlayacak? 16 Temmuz Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta başlayacak? Haberi Görüntüle

ERDOĞAN SAHAYA İNİYOR

Erdoğan, depremin vurguğu Hatay'da toplu konut teslimi ve aday tanıtım toplantısına katılacak. Ardından pazar günü Gaziantep'e gidecek olan Erdoğan, Şahinbey'de Gaziantep Şehir Hastanesi Açılış Töreni'ne katılacak ve daha sonra İslahiye'de deprem konut teslimi yapacak. Erdoğan, Türkiye'yi yasa boğan ve 50 bin vatandaşımızı kaybettiğimiz depremin yıldönümü olan 6 Şubat günü ise Kahramanmaraş'a gidecek. Erdoğan'ın 7 Şubat Çarşamba günü Şanlıurfa'ya, 8 Şubat Perşembe günü Adıyaman'a, 9 Şubat'ta ise Elazığ'a gitmesi bekleniyor.

İzmir'de elektrik akımından 2 kişi ölmüştü! Gözaltındaki 27 kişi hakkında yeni gelişme İzmir'de elektrik akımından 2 kişi ölmüştü! Gözaltındaki 27 kişi hakkında... Haberi Görüntüle

HEM ADAYLARI AÇIKLAYACAK HEM ANAHTARLARI TESLİM EDECEK

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu deprem illerinde ilçe belediye başkan adaylarını açıklaması ve deprem konutlarının teslimini yapması öngörülüyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading