banner2

Cumhurbaşkanı Erdoğan mazbatasını alırken muhalefetin milletvekilleri ayağa kalkmadı!

Dün Erdoğan milletvekillerinin yemin törenini takip etmek için locaya giriş yaptığı sırada muhalefet vekilleri tarafından ayakta karşılanmadı ve alkışlanmadı. Aynı saygısızlık bugünde devam ettirildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan Meclis Genel Kurulu'na gelerek mazbatasını aldığı sırada muhalefetin milletvekilleri ayağa kalkmayarak alkışlamadı.

Gündem 03.06.2023, 15:19 03.06.2023, 18:56
Abone ol

Geçici TBMM Başkanı Devlet Bahçeli tarafından düzenlenen törenle karşılanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meclis'e geldi.C umhurbaşkanı Erdoğan Meclis Genel Kurulu'na giriş yaptığı sırada muhalefet dün yaptıkları saygısız tavrı bugünde sürdürdü. Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün yemin töreninde kürsüye çakarak mazbatasını aldığı sırada muhalefetten yine herhangi bir alkış ya da tebrik gelmedi.

VATANDAŞ YİNE ERDOĞAN'I SEÇTİ

Türkiye'nin kalbi mayıs ayı boyunca seçim süreciyle birlikte attı. Yoğun seçim gündeminin ardından sonuçlar belli oldu. Sandıktan çıkan sonuçlara göre Meclis'te çoğunluğu Cumhur İttifakı alırken Cumhurbaşkanlığını da Recep Tayyip Erdoğan kazandı.

ERDOĞAN YEMİN İÇİN MECLİS'E GELDİ 

Zorlu seçim sürecinin ardından dün Türkiye Büyük Millet Meclisi açıldı.Seçilen milletvekilleri teker teker kürsüye çıkarak yemin etti. Vekillerin ardından sıra Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeminine geldi.

YİNE AYNI SAYGISIZLIK 

Bilindiği üzere dün Erdoğan milletvekillerinin yemin törenini takip etmek için locaya giriş yaptığı sırada muhalefet vekilleri tarafından ayakta karşılanmadı ve alkışlanmadı. Muhalefet vekillerinin Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik saygısızlığının ardından bugün aynı durum bir kez daha yaşandı.

AYAĞI KALKIP ALKIŞLAMADILAR 

Cumhurbaşkanı Erdoğan Meclis Genel Kurulu'na giriş yaptığı sırada muhalefet vekilleri aynı tavrını sürdürdü. Erdoğan daha sonra kürsüye çıktı ve mazbatasını aldığı sırada muhalefetten yine herhangi bir alkış ya da tebrik gelmedi.Oturdukları yerden kalkmadan duran muhalefet vekillerinin tavrı tepki çekti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!