banner2

Cumhurbaşkanı Erdoğan'la küçük Hamza arasında geçen sıcak diyalog: Bana çok dua etmen lazım

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Türkiye ezan ve Kur-an-ı Kerim Okuma birincisi Hamza ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi. İki gözü görmeyen hafız Hamza ile telefon konuşması gerçekleştiren Erdoğan, ''Benim torunumun da adı Hamza ne yapacağız. Gözlerinden öpüyorum. Sen şimdi gözlerinden öptüğümü anladın mı. Ama bana çok dua etmen lazım. Hafız olduğunu öğrendim. Öyle mi?'' dedi. Hamza da ''Başkanım, Rabbim sizlere uzun ömürler versin.'' ifadelerini kullandı.

Gündem 31.05.2023, 11:11 31.05.2023, 11:42
Abone ol

İkinci tura kalan seçimden zaferle çıkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün  AK Parti Genel Merkezi’nde Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Türkiye ezan ve Kur-an-ı Kerim Okuma birincisi Hamza ile gerçekleştirdiği telefon görüşmesi izleyenlerin içini ısıttı.

''BANA ÇOK DUA ETMEN LAZIM''

İki gözü görmeyen hafız Hamza ile telefon konuşması gerçekleştiren Erdoğan, ''Benim torunumun da adı Hamza ne yapacağız. Gözlerinden öpüyorum. Sen şimdi gözlerinden öptüğümü anladın mı. Ama bana çok dua etmen lazım. Hafız olduğunu öğrendim. Öyle mi?'' dedi.

''RABBİM SİZLERE UZUN ÖMÜR VERSİN''

Erdoğan'ın sesini duymayı çok isteyen ve bnu hayaline kavuşan Hamza, Cumhurşkanı Erdoğan'a olan sevgisini telefonda bir kez daha kanıtlarken ''Başkanım, Rabbim sizlere uzun ömürler versin.'' dedi.

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Hamza arasında geçen diyaloğun videosu sosyal medyada büyük ilgiyle izlendi ve binlerce beğeni aldı. Samimi anların yaşandığı videoya sayısı yorum yapıldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!