Cumhurbaşkanı Erdoğan küçük sporcularla bir arada! TBMM'de hoş sohbet

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısı sonrası TBMM bahçesinde kurulan stantları gezen çocuklarla bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Meclis'te düzenlenen etkinliklere iştirak eden küçük sporcularla sohbet etti.

Gündem 20.04.2022, 15:18 20.04.2022, 17:20
Abone ol

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM'de çocuklarla bir araya geldi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Meclis'te düzenlenen etkinliklere iştirak eden küçük sporcularla sohbet etti.

KÜÇÜK SPOCULARLA HOŞ SOHBET

Küçük sporcularla sohbet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, çocuklarla olan diyalogları gülümsetti. Küçük sporcuların ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın samimi ve güleryüzlü halleri objektiflere yansıdı.

'BEN HİÇ SİGARA KOKUSUNU SEVMEM'

Meclis’e gelen çocuklarla karşılaşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, uzun süre çocuklarla sohbet etti. Bir çocuğun, “Ben hiç sigara kokusunu sevmiyorum” demesi üzerine Erdoğan, “Ben de senin gibi aynen hiç sevmem, herkesin elinden sigara paketini alırım” diye cevap verdi. Başka bir çocuk ise, “Ben de cumhurbaşkanı olursam dünyadaki bütün sigaraları yasaklayacağım” dedi. TBMM Başkanı Mustafa Şentop ile birlikte çocuklarla ilgilenen ve sohbet eden Erdoğan, daha sonra Meclis’ten ayrıldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!