banner2

Cumhurbaşkanı Erdoğan deprem bölgesi Elazığ'a gidiyor! Binlerce konutun temeli atılacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Abdullah Paşa Mahallesi TOKİ Alanı'nda Elazığ Afet Konutları Temel Atma ve Sosyal Konutlar Anahtar Teslim Töreni'ne katılacak.

Gündem 01.04.2023, 10:10 01.04.2023, 10:36
Abone ol

Türkiye'yi derinden sarsan Kahramanmaraş merkezli depremlerin yaraları sarılmaya çalışılırken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da afet bölgesindeki ziyaretlerine devam ediyor.

Daha önce Adıyaman ve Gaziantep'te temel atma törenlerine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugünkü adresi Elazığ olacak.

TEMEL ATMA TÖRENİNE KATILACAK

Erdoğan, Abdullah Paşa Mahallesi TOKİ Alanı'nda, Elazığ Afet Konutları Temel Atma ve Sosyal Konutlar Anahtar Teslim Töreni'ne katılacak.

VATANDAŞLARLA İFTAR YAPACAK

Cumhurbaşkanı Erdoğan, temel atma töreninin ardından Ahmet Tevfik Ozan Kongre Merkezi'nde depremzede vatandaşlarla iftar yapacak.

BAKAN KURUM'DAN PAYLAŞIM

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, sosyal medya hesabından konuya ilişkin bir paylaşımda bulundu. Bakan Kurum, yaptığı paylaşımda ''Bugün Elazığ’da hem afet konutlarımızın temelini atacak hem de vatandaşlarımızı yeni yuvalara kavuşturmanın heyecanını yaşacağız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdpğan'ın teşrifleriyle yeni sosyal konutlarımızın anahtarlarını da teslim ediyoruz.'' dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!