banner2

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan seçime saatler kala Eyüpsultan’a sürpriz ziyaret!

Cumhur İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan, seçime saatler kala Eyüpsultan’a sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

Gündem 27.05.2023, 20:59 27.05.2023, 22:12
Abone ol

14 Mayıs seçimlerinde HDP destekli bloğun cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na 2 milyon 600 binden fazla oyla fark atan Recep Tayyip Erdoğan, ikinci tura kalan seçimler için çalışmalarını bitirdi. Erdoğan, seçime saatler kala Eyüpsultan'a sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. 

Yarın gerçekleştirilecek 2. tur cumhurbaşkanı seçimleri öncesinde yoğun bir seçim çalışması süreci geçiren Erdoğan, ikinci tur seçimleri için çalışmalarına deprem bölgesindeki illerden başladı. 

EYÜPSULTAN'A SÜRPRİZ ZİYARET

Yoğun bir seçim çalışması gerçekleştiren Erdoğan, seçime saatler kala Eyüpsultan'a bir ziyaret gerçekleştirdi. Erdoğan, akşam namazı için gittiği Eyüpsultan’da halkın yoğun ilgisiyle karşılandı.

"AYDINLIK BİR GELECEĞE KAPI ARALAYACAKSINIZ."

28 Mayıs ikinci tur seçimlerine saatler kala TRT'de seçim seslenişi gerçekleştiren Erdoğan, "İnşallah, siz de yarın sandık başına gittiğinizde tercihinizi Türkiye Yüzyılı'ndan yana yaparak kendiniz ve evlatlarınız için aydınlık bir geleceğe kapı aralayacaksınız." ifadelerini kullanmıştı. Erdoğan, Cumhurbaşkanı Seçimi'nin ikinci turunun Türkiye'ye ve millete hayırlı olmasını diledi. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!