banner2

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'nun adaylık ihtimaline ilk yorum: Bizim derdimiz değil

Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Erdoğan cuma namazı çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı. Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nun adaylık ihtimaline ilişkin bir soruya, "Arkadaşlar o bizim derdimiz değil, o onların derdi. Onun derdi niye bizi gersin ki? Biz işimize bakıyoruz. Cumhur İttifakı kararlı bir şekilde yola devam ediyor, onlar da kararsız şekilde yola devam ediyor. Aramızda fark bu." şeklinde yanıt verdi.

Gündem 23.09.2022, 14:00 23.09.2022, 15:49
Abone ol

Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Erdoğan cuma namazı çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

Rusya-Ukrayna savaşıyla ilgili olarak öncelikli tahıl koridoru meselesi, ardından esir takasıyla ilgili süreçte hamd olsun 4 milyon tonu aşan bir tahıl koridorundan gidişler oldu. Hala devam ediyor. Bizim tabi şu andaki önemli adımlarımızdan biri Rusya tarafından gelecek olan tahıl. En önemlisi gübre nakli meselesi. Bunu başlattığımız anda fakir ülkelere nakli yapmamız onları ciddi manada hareketlendirecektir.

"PUTİN'İN İSTEDİĞİ BİR İSMİ RUSYA'YA GÖNDERDİK"

Esir takasında da 200 ismin üzerinde durmuştuk. 200 ismin hepsi de bizde mevcut. Bunlar bizim misafirimiz, birisi Putin'in özellikle üzerinde durduğu bir isimdi. Bu ismi de Rusya'ya gönderdik.

"BİZİM İLETİŞİM BAŞKANLIĞIMIZ ÇOK DAHA GÜÇLÜ"

Onun İletişim Başkanlığı var da bizim İletişim Başkanlığı yok mu? Bizim İletişim Başkanlığımız çok daha güçlü, onlar bizi geriden takip ediyorlar.

MİR KART 

Neleri ele alacağımızı açıklarsam doğru olmaz. Bu sadece Mir Kart değil, alternatifi olarak elimizde neler var. Bunlar üzerinde duracağız. Bu çalışmamızı sürdüreceğiz.

KILIÇDAROĞLU'NUN ADAYLIK İHTİMALİ

Arkadaşlar o bizim derdimiz değil, o onların derdi. Onun derdi niye bizi gersin ki. Biz işimize bakıyoruz. Cumhur İttifakı kararlı bir şekilde yola devam ediyor, onlar da kararsız şekilde yola devam ediyor. Aramızda fark bu.

CENTRAL PARK'TA SEVGİ SELİ

Central Park'ta yanımıza gelen dünyanın değişik ülkelerinden dostlar, hepsi hakikaten ummadığım, beklemediğim şekilde farklı yaklaşımlarla, farklı sorularla teveccühlerini gösterdiler. Bu da bizi mutlu etti, demek ki dünyada sevenlerimiz var.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!