banner2

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bakan Karaismailoğlu'na: Hediyeleri geciktirme

Ağrı-Patnos yolunun açılış törenine canlı bağlantı ile katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu arasında tebessüm ettiren bir diyalog yaşandı. Bakan Karaismailoğlu'na seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Kızlarımızın davul zurna ekibinin hediyelerini ihmal etme geciktirme. Sana havale ediyorum hediyelerini sen alacaksın.'' dedi.

Gündem 01.12.2022, 14:52 01.12.2022, 16:45
Abone ol

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ağrı Hamur-Tutak-Patnos Devlet Yolu Açılış Töreni’nde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Projemizin ülkemize yıllık katkısı 70 milyon lirası vakitten, 41 milyon lirası yakıttan olmak üzere 111 milyon lira. Ağrı ile Patnos arasındaki mesafe 1 saat değil 35 dakikada kat edilebilecek. Süren projeleri süratle tamamlayarak yeni projeleri hayata geçirerek tarihi İpek Yolu'nu yeniden ihya etmekte kararlıyız.'' dedi.

''ADİL BEY HEDİYELERİ GEECİKTİRME''

Konuşmasını bitiren Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu arasında tebessüm ettiren bir diyalog yaşandı. Bakan Karaismailoğlu'na seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, şu ifadeleri kullandı; ''Kızlarımız orada yöresel oyunlardan bir demet sunuversinler bakalım. Ekranları başlarında tüm Türkiye kızlarımızı izliyoruz. Adil Bey, kızlarımızın davul zurna ekibinin hediyelerini ihmal etme geciktirme. Sana havale ediyorum hediyelerini sen alacaksın. Sağolun herkesi tebrik ediyorum hayırlı olsun. Yol medeniyettir yolumuz aydınlık ve açık olsun.'' 

''SEVGİLERİMİZİ İLETİYORUZ''

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'a verdiği yanıtta ''Allah razı olsun sayın Cumhurbaşkanım çok selamlar Ağrı'dan sevgilerimizi iletiyoruz.'' ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!