Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 84 milyon vatandaşa mektup

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin kuruluş yıl dönümüyle bir mektup kaleme aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mektubu Türkiye'nin dört bir yanında kurulacak  AK noktalarla birlikte milyonlarca vatandaşa ve parti üyelerine ulaştırılacak.

Gündem 12.08.2022, 15:33 12.08.2022, 16:08
Abone ol
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 84 milyon vatandaşa mektup

21 yıl önce kurulan AK Parti, doğum gününü kutlamaya hazırlanıyor. Bu yıl 15 Ağustos'ta ‘Bir olduk, 21 olduk’ temasıyla gerçekleştirecek kutlamada parti kurucuları, eski TBMM başkanları, eski bakanlar, eski milletvekilleri, 81 ilin ana kademe, kadın ve gençlik kolları başkanları programlarda yer alacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, burada yapacağı konuşmada vatandaşlara seslenecek. Öte yandan, binlerce kişilik etkinlikte AK Parti'nin 21 yıllık iktidarındaki icraatlarını gösteren bir de kısa film yayınlanacak.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN MEKTUP YAZDI

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, partisinin kuruluş yıl dönümü için de bir mektup yazdı. Erdoğan'ın yazdığı mektup Türkiye'nin farklı yerinde oluşturulan AK noktalarda partililere ve vatandaşlara ulaştırılacak.

AK Parti, geçtiğimiz yıl devam etmekte olan orman yangınları sebebiyle sade bir kutlama programı tertip etmişti.

"HAMLE YAPMANIN EN ÖNEMLİ UNSURU GÜÇLÜ LİDERLİKTİR"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, AK Parti tarafından hazırlanan Türkiye Bülteni'nde şu ifadeleri kullandı:

"Türkiye tıkanmıştı, Türkiye'nin önünü açmak için bize görev düştüğünü düşünüyorduk. Tayyip Erdoğan'ın siyaset yapması engellenmek istendi. Dürüst ve donanımlı insan siyasete girmezse donanımsız kişiler tarafından yönetilmeye rıza gösteriyor demektir. Türkiye önemli bir ülkedir. Tarihimiz ve müktesebatımız çok zengin ve güçlüdür. Böylesi stratejik üstünlüğe sahip ülkelerde hamle yapmanın en önemli unsuru güçlü liderliktir. Mevcut durumu daha ileriye taşıyacak güçlü liderlik Türkiye için önemli bir kazanımdır. Ben bu süreci Recep Tayyip Erdoğan şahsında yaşadığımıza inanıyorum. Stratejik üstünlüğü Recep Tayyip Erdoğan'ın güçlü liderliğiyle ileriye taşıyoruz" dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!