Yandex Metrica

Cumhurbaşkanı Erdoğan BAE'de: Dünya Hükümetler Zirvesi'ne onur konuğu olarak katılacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan BAE'de: Dünya Hükümetler Zirvesi'ne onur konuğu olarak katılacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, BAE'ye gitti. Erdoğan, BAE'de  "Geleceğin Hükümetlerini Şekillendirmek" teması altında düzenlenecek Dünya Hükümetler Zirvesi'ne onur konuğu olarak iştirak edecek

Gündem

14.02.2024, 10:32

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı taşıyan uçak Birleşik Arap Emirlikleri'nin başkenti Dubai'ye indi. Erdoğan'ı Dubai Uluslararası Havalimanı'nda BAE Ekonomi Bakanı Abdullah bin Tuk el-Mari, Türkiye'nin Abu Dabi Büyükelçisi Tugay Tunçer, Dubai Başkonsolosu Onur Şaylan ve diğer yetkililer karşıladı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'la beraber Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır ile Ticaret Bakanı Ömer Bolat da BAE'ye geldi.

Sinem Ayyıldız kimdir? Güldür Güldür İbrahim'in eski karısı kim? Sinem Ayyıldız kimdir? Güldür Güldür İbrahim'in eski karısı kim? Haberi Görüntüle

BAE DEVLET BAŞKANI AL NAHYAN'LA GÖRÜŞMESİ BEKLENİYOR

Burada  "Geleceğin Hükümetlerini Şekillendirmek" teması altında düzenlenecek Dünya Hükümetler Zirvesi'ne onur konuğu olarak iştirak edecek olan Erdoğan, çeşitli ülkelerden devlet ve hükümet yetkilileri ile uluslararası kuruluş, özel sektör, akademi, sivil toplum, düşünce kuruluşu, medya temsilcileri ve iş insanlarını bir araya getirecek zirvede ana konuşmacı olarak hitapta bulunacak. Erdoğan'ın, zirve vesilesiyle BAE Devlet Başkanı Muhammed bin Zayid Al Nahyan başta olmak üzere katılımcı ülkelerden mevkidaşlarıyla ikili görüşmeler gerçekleştirmesi öngörülüyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

İdris Kartal

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading