banner2

Cübbeli Ahmet Hoca'dan Ali Babacan'a olay sözler: Bugün rey için ana babasını satanlar yarın neleri satarlar?

Cübbeli Ahmet ismiyle tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ı, Sezen Aksu'ya destek sözleri nedeniyle hedef aldı. Ünlü, "Bugün rey için ana babasını satanlar yarın yönetime gelseler düşünün neleri satarlar?" dedi.

Gündem 18.01.2022, 15:23 18.01.2022, 18:02
Abone ol
Cübbeli Ahmet Hoca'dan Ali Babacan'a olay sözler: Bugün rey için ana babasını satanlar yarın neleri satarlar?

Cübbeli Ahmet ismiyle tanınan Ahmet Mahmut Ünlü Sezen Aksu'nun şarkısında geçen Hz. Havva ve Hz. Adem için ifadeleri üzerine bu defa ona destek olan DEVA Parti Genel Başkanı Ali Babacan'ı hedef aldı. Babacan'ın Sezen Aksu'ya yaptığı desteğe tepki gösteren Cübbeli Ahmet, Hz. Adem ve Hz. Havva'nın insanlığın ilk atası olmasına atıfla "Bugün rey için ana babasını satanlar yarın yönetime gelseler düşünün neleri satarlar?" eleştirisinde bulundu. 

SOSYAL MEDYA HESABINDAN ALİ BABACAN'I HEDEF ALDI

Ahmet Mahöut Ünlü sosyal medya hesabından paylaştığı bir twitle şunları söyledi:

"Ali Babacan'ın, Sezen Aksu'nun Peygamber Atamıza ve Kıymetli Annemize yaptığı hakâreti fikir özgürlüğü çerçevesinde savunan tweeti çok mânîdârdır. Buna ancak şu yorumu yapabiliyorum; Bugün rey için ana babasını satanlar yarın yönetime gelseler düşünün neleri satarlar?! Rabbimizin kelâmına mazhâr olmuş bir Nebiyy-i Zî-Şân'ın haysiyetini korumayanların artık korunacak bir îtibarları kalmamıştır." 

SEZEN AKSU'YU DA ELEŞTİRMİŞTİ

Cübbeli Ahmet, yine sosyal medya hesabından Sezen Aksu'nun tepki çeken şarkı sözlerine dair açıklamada bulunmuştu:

"Beşerin ilk babası ve ilk peygamber Âdem Aleyhisselâm ve eşi Havvâ Vâlidemize câhil diyecek kadar alçalan esfeller ve Allâh-u Teâlâ'nın: "Allah Âdem'e bütün isimleri (dilleri ve ilimleri) öğretti" buyruğunu bilmeyecek derecede echeller bugün toplumun en meşhûr ve gözde sanatçısı olarak kabûl ediliyorsa artık Allâh-u Teâlâ'nın bu toplumdan râzı olup olmadığını anlamak için bu kıstâs yeterlidir." Kaynak: Cübbeli, Sezen Aksu'ya destek veren Babacan'ı fena bombaladı! 'Bugün oy için ana babasını satanlar...' 

 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!