Yandex Metrica

Sitede Ara

Çöp konteynerinde bulunan cesette imza şoku! Sırtına karısının baş harfini yazmış

Çöp konteynerinde bulunan cesette imza şoku! Sırtına karısının baş harfini yazmış

İstanbul'un Pendik ilçesinde çöp konteynerlerinde 16 parçaya bölünmüş olarak bulunna cesedin 79 yaşındaki Nihat Salih'e ait olduğu ortaya çıktı. Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalarda beyaz bir kova ile gelip çöp konteynerine bir şeyler atan ve daha sonrasında kovayı yeşillik tarafına fırlatan Bilal Dilek isimli vatandaş tutuklanırken Nihat Salih'in sırtına bir harf yazıldığı tespit edildi.

Gündem

31.05.2024, 10:35

Türkiye, geçtiğimiz günlerde İstanbul'un Pendik ilçesinde çöp konteynerlerinde bir erkeğe ait ceset parçalarının bulunmasını konuşuyor.

Pendik Dumlupınar Mahallesi Işık Sokak'ta, çöp konteynerinden kıyafet toplayan bir vatandaş, parçalanmış ceset görünce hemen polise haber verdi.

Olay yerine gelen polis ekipleri, çevrede yaptığı incelemede, 79 yaşındaki Nihat Salih isimli erkeğe ait olduğunu tespit ettikleri cesedin parçalarının çeşitli konteynerlere atıldığını belirledi.

Olayla ilgili soruşturma sürerken yapılan çalışmaların sonunda parçalanmış cesedin mahalledeki 4 ayrı konteyner içinde olduğunu belirlendi.

Tüm soruları doğru cevapladılar! Onlar başarını adı: YKS'ye İstanbullu 5 öğrenci damga vurdu! Tüm soruları doğru cevapladılar! Onlar başarını adı: YKS'ye İstanbullu 5... Haberi Görüntüle

CESEDİN KİMLİĞİ BELLİ OLDU

Yapılan incelenmelerde cesedin Nihat Salih adında bir kişiye ait olduğu tespit edildi. İncelemelerin tamamlanmasının ardından Nihat Salih'in cenazesi Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü. Çöp konteynerinin yanına gelen bir kadın da polis ekipleri tarafından ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Bakan Kacır'dan TÜRKSAT 6A açıklaması: Test yörüngesine yerleşti! Bakan Kacır'dan TÜRKSAT 6A açıklaması: Test yörüngesine yerleşti! Haberi Görüntüle

NİHAT SALİH'İN 8 ÇOCUĞU VARMIŞ

Sabah gazetesinin haberine göre, cesedi bulunan 79 yaşındaki Nihat Salih adındaki kişiye ait olduğu tespit edildikten sonra Cinayet Büro Amirliği ekipleri çalışmayı derinleştirdi. Vahşice öldürülen ve cesedi parçalara ayrılan Nihat Salih'in 8 çocuk babası olduğu öğrenildi. Ayrıca Nihat Salih'in cesedinin bulunduğu mahallede oturduğu ortaya çıktı.

Hayrete düşüren protesto: Başıboş sokak köpeği düzenlemesi için köpek kılığına girdiler! Hayrete düşüren protesto: Başıboş sokak köpeği düzenlemesi için köpek kılığına... Haberi Görüntüle

KAYIP BAŞVURUSUNDA BULUNULMAMIŞ

79 yaşındaki Nihat Salih'in ölüm yerinin belirlenmesi için maktülün evi de incelendi. Pendik'te ikamet eden ve 8 çocuk sahibi olan Nihat Salih'in ölümüne ilişkin daha önce herhangi bir kayıp başvurusunda bulunulmadığı da ortaya çıktı.

Bakan Güler'den 40 km'lik derinlik vurgusu: Teröristlerden temizlemeye kararlıyız Bakan Güler'den 40 km'lik derinlik vurgusu: Teröristlerden temizlemeye kararlıyız Haberi Görüntüle

BEYAZ KOVA DETAYI

Öte yandan Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalarda beyaz bir kova ile gelip çöp konteynerine bir şeyler atan ve ardından kovayı yeşillik tarafına fırlatan B.D. isimli vatandaş gözaltına alındıktan sonra tutuklanarak cezaeveine gönderildi.

Elias Jelert kimdir, hangi mevkide oynuyor? Galatasaray Elias Jelert'ı transfer etti mi? Elias Jelert kimdir, hangi mevkide oynuyor? Galatasaray Elias Jelert'ı transfer... Haberi Görüntüle

TELEFON GÖRÜŞMESİ YAPMIŞLAR

Çalışmaları konteynerlerin olduğu bölgede yoğunlaştıran emniyet güçleri, Nihat Salih'in telefon görüşmelerini de incelemeye aldı. Yapılan incelemede olay günü saat 12.58'te Nihat Salih, Bilal Dilek'le bir telefon görüşmesi gerçekleştirmiş. Aynı gün Nihat Salih'in saat 13.03'te Bilal Dilek'in evine giderken kaydı bulundu. İncelemelerde Nihat Salih'in telefon sinyalinin saat 13.15'te kesildiği de saptandı.

19 Temmuz bugün Denizbank saat kaça kadar açık? Denizbank şubeleri kaçta kapanacak? 19 Temmuz bugün Denizbank saat kaça kadar açık? Denizbank şubeleri... Haberi Görüntüle

SIRTINA KARISININ BAŞ HARFİNİ ÇİZMİŞ

İncelenen kamera görüntülerinde Bilal Deilek'in çöpe bir şeyler döktüğü görülüyor. Bilal Dilek'in, kayıtlarda kovanın sapını peçete ile tuttuğu görüldü. Bilal Dilek'in kovayı bir boş bir alana attıktan sonra peçeteyi düşürdüğü ancak geri dönerek parmak izi bulunan peçeteyi aldığı görüldü. Tespitin ardından ihbardan 2 saat sonra gözaltına alınan Bilal Dilek, cinayeti işlemediğini iddia etti. Maktül Nihat Salih'in sırtına bıçakla 'M' harfi kazındığını da göre polis yaptığı inceleme de Dilek'in eşinin adının 'M' harfi ile başladığını belirledi.

Habere Tepki Ver

1

1

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading