Yandex Metrica

CHP'li Kaftancıoğlu'ndan terörle birlik mesajı: Terör örgütü propagandası yapanlar da dahil...

CHP'li Kaftancıoğlu'ndan terörle birlik mesajı: Terör örgütü propagandası yapanlar da dahil...

Türkiye'de 14 Mayıs seçimleri için çok az bir süre kaldı. Zaman giderek daralırken seçim heyecanı da giderek artıyor.  Siyasetin gündemi yakından takip ediliyor. Cumhurbaşkanı adayları seçim çalışmalarını hızla devam ederken ,CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, FOX TV canlı yayınında skandal açıklamalarda bulundu.

Gündem

23.01.2024, 20:51

Türkiye'de 14 Mayıs seçimleri için çok az bir süre kaldı. Zaman giderek daralırken seçim heyacanıda giderek artıyor. Cumhurbaşkanı adayları seçim  çalışmalarını hızla sürdürürken, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, FOX TV canlı yayınında skandal ifadelerde bulundu.

'Malatya'da bilim insanlarına saldırı girişimi' iddiası! Emniyet Müdürlüğü'nden iddialara ilişkin açıklama 'Malatya'da bilim insanlarına saldırı girişimi' iddiası! Emniyet Müdürlüğü'nden iddialara ilişkin... Haberi Görüntüle

CANLI YAYINDA SKANDAL İFADELER KULLANDI

CHP ile PKK'nın siyasi ayağı olan HDP arasındaki iş birliği yurdun büyük bir kesiminden tepki görürken, Kaftancıoğlu'nun canlı yayında kullandığı ifadeler,vatandaşları ürkütecek nitelikteydi.

İlker Karagöz'ün konuğu olan Kaftancıoğlu, seçimi CHP'nin yüzde 55 oranla kazanacağını iddia ederken, ülkeye sözde barışı getireceklerini anlattı. Kaftancıoğlu, 15 Mayıs'tan sonra barışı getirirken terör örgütü propagandası yapanları da dahil kılacaklarını açıkladı.

Kenza Layli kimdir? Yapay zeka güzellik yarışması birincisi Kenza Leyla nereli? Kenza Layli kimdir? Yapay zeka güzellik yarışması birincisi Kenza Leyla... Haberi Görüntüle

"VATANDAŞLAR HAZIRLIKLI OLSUN..."

İşte o skandal ifadeler...Vatandaşlar hazırlıklı olsun 15 Mayıs sabahı Türkiye nüfusunun yüzde 55’İnden fazlası terörist olarak ilan edilebilir."Terör örgütü propagandası yapanlar da dahil"
Hiç korkmasınlar biz 15 Mayıs'tan sonra 86 milyon hep birlikte bu ülkeyi yönetirken terör örgütü propagandası yapanlar da dahil bu ülkeye barışı getireceğiz.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading