Yandex Metrica

CHP'li İzmir Belediyesi şirketi oy vermeyenlerin listesini hazırladı: Acıma yok!

CHP'li İzmir Belediyesi şirketi oy vermeyenlerin listesini hazırladı: Acıma yok!

28 Mayıs'ta yapılan seçimlerden sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tarihi bir zaferle galip gelmesini hazmedemeyen İzmir Büyükşehir Belediyesi şirketi İZDOĞA personeli sosyal medya hesabından farklı partilere oy verenlere skandal bir ifadeyle tepki göstererek "Acıma yok" dedi.

Gündem

23.01.2024, 20:58

28 Mayıs'ta sandığa giden vatandaşlar iradesni ortaya koyarak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin iki turunda da büyük farkla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı yeniden seçti. Muhalefet kesimi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçimden zaferle ayrılmasının ardından sosyal medyada skandal paylaşımlar yapmaya devam ediyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde görevli olan Hayriye Çelik, seçimlerde Kılıçdaroğlu'na oy vermeyen vatandaşların listesini yaptıklarını açıkladı. 

39 kişinin bulunduğu tur teknesi alev aldı: Çok sayıda yaralı var 39 kişinin bulunduğu tur teknesi alev aldı: Çok sayıda yaralı... Haberi Görüntüle

MUHALİF SEÇMEN TEHDİTLER SAVURMAYA DEVAM EDİYOR 

Bu durum muhalif seçmeni hayal kırıklığını uğratırken tehdit içeren paylaşımlar sosyal medyada hız kesmeden devam ediyor. Seçimlerin ardından 6 Şubat depremlerinde mağdur olan depremzede vatandaşlardan fırına giren çocuğa kadar birçok vatandaş tehdit edildi. Bu süreçte aynı zamanda  muhalif şirketler oy fotoğrafı istenerek işten çıkartma tehditleri yaşandı.Bunun en açık örneklerinden bir taneside  CHP'nin kalesi olarak görülen İzmir'de meydana geldi. 

Kıbrıs Barış Harekatı'nın 50. yılı: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Dendias'a tepki Miçotakis'e uyarı Kıbrıs Barış Harekatı'nın 50. yılı: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Dendias'a tepki Miçotakis'e... Haberi Görüntüle

CHP ÜYESİNDEN SKANDAL İFADE 

CHP’li İzmir Büyükşehir Belediyesi şirketi İZDOĞA personeli ve aynı zamanda Menemen CHP üyesi olan Hayriye Çelik seçimin ardından sosyal medyadan skandal sözlere yer verdi. Çelik, İzmir Büyükşehir ve CHP’li ilçe belediyelerinde kendisi ve yakınları çalışıp, seçim sürecinde diğer siyasi partiye destek olanların tespit ettiklerini ve liste hazırladıklarını söyledi. "Acıma yok" diyen Çelik, o kişileri işten çıkartıp yerine seçimde gönüllü olarak CHP’ye çalışan partilileri alacaklarını ima etti.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading