CHP trolleri ekstra mesaide: Kılıçdaroğlu’nun tweetinin altı kopya paylaşımla doldu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ve ailesini hedef alan açıklamalarına tepki yağıyor. Kılıçdaoğlu’nun o açıklamalarını paylaştığı tweetin altı CHP’li troller hep aynı yorumları yaptı.

Gündem 24.05.2022, 23:04 24.05.2022, 23:49
Abone ol
CHP trolleri ekstra mesaide: Kılıçdaroğlu’nun tweetinin altı kopya paylaşımla doldu

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Kemal Kılıçdaroğlu'nun bu akşam yaptığı iftira dolu kampanyaya sert tepki gösterdi. Çelik, Kılıçdaoğlu için “İç kaos oluşturmak istiyor." dedi.

Öte yandan Kılıçdaroğlu’nun tiyatro gösterisi sergilediği tweetinin altındaki yorumların birçoğunun birebir aynı veya belirli aralıklarla defalarca kez aynı hesaplarla paylaşılmış hazır metinler olduğu görüldü.

İşte CHP’li trollerin yaptığı paylaşımlardan bazıları…

"İÇ KAOS OLUŞTURMAK İSTİYOR"

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ve hükümeti hedef alan açıklamalarına canlı yayında tepki gösterdi. "Dış politikada ne zaman adım atsak Kılıçdaroğlu devrede. İç kaos oluşturmak istiyor." diyen Çelik, "Ortaya attığı iftiralar FETÖ kampanyasıdır." ifadelerini kullandı. Kılıçdaroğlu'nun sinsi bir faaliyet yürüttüğünü ve bundan sonraki açıklamalarına itibar edilmemesi gerektiğini sözlerine ekleyen Çelik, "Söylediği tek şey iftira atmak. Belge açıklayacağım diyor açıklayamıyor." diye konuştu.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, A Haber canlı yayınında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na sert sözlerle tepki gösterdi.

"Kılıçdaroğlu, sistematik olarak aileyi hedef alan bir dil kullanılıyor. Bu siyaset değil, bir iftira kampanyası" diyen Çelik, "Dış politikada ne zaman adım atsak Kılıçdaroğlu devrede. İç kaos oluşturmak istiyor." ifadelerini kullandı.

"AK PARTİ HUKUKİ GİRİŞİMLERDE BULUNACAK"

Kılıçdaroğlu'nun ortaya attığı iftiraların FETÖ kampanyası olduğunu belirten Çelik, "Türkiye düşmanlarının propagandasını dillendiriyor. AK Parti hukuki girişimlerde bulunacak. Kılıçdaroğlu herkesi suçluyor ve demokrasiyi hedef alıyor. Söylediği tek şey iftira atmak. Belge açıklayacağım diyor açıklayamıyor. Örnek verir verdiği örnekler doğru değildir." diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!