banner2

CHP Parti Meclisi Üyesi Müslim Sarı: Kitlelerle hesaplaşacağız

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığının ardından CHP'li isimler tehdit diline başvurdu. Son olarak CHP Parti Meclisi Üyesi Müslim Sarı 'Hesaplaşacağımız kitleler var' diye tehdit etti.

Gündem 27.03.2023, 09:37 27.03.2023, 10:20
Abone ol

Seçimlere iki aydan kısa bir süre kalırken Cumhurbaşkanlığı adaylığı için 4 isim öne çıktı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu, 100 bin imza barajını aşan Muharrem İnce ve Sinan Oğan Cumhurbaşkanı olabilmek için kıyasıya yarışacak.

Partiler ve Cumhurbaşkanı adayları çalışmalarına hız verirken TV programlarının da bir numaralı gündem maddesi seçim olmaya başladı. 

Habertürk ekranlarında Kübra Par'la Açık ve Net programında da seçim konusu masaya yatırılırken CHP PM Üyesi Müslim Sarı'dan dikkat çeken bir çıkış geldi.

''İKTİDARIN MAĞDUR ETTİĞİ BİR SÜRÜ KİTLE VAR''

CHP PM Üyesi Müslim Sarı, gazeteci ve moderatör Kübra Par'ın, "Hesaplaşma söyleminin cumhurbaşkanı adayına yüzde 50+1 kazandırabileceğini düşünüyor musunuz?" sorusuna şu yanıtı verdi;

"Ama hesaplaşılmasına inanan bir sürü insan var bu ülkede. Yani 20 yıllık iktidarın mağdur ettiği bir sürü kitle var. Dolayısı ile bu kitlelerle hesaplaşmak istiyor.''

''HESAPLAŞACAĞIMIZ KİTLELER MUTLAKA OLACAK''

''Hesaplaşacağımız kitleler mutlaka olacak.'' diyen CHP PM Üyesi Müslim Sarı, ''Yani şöyle bir şey de doğru değil; 20 yıl devam eden bir iktidar var ve bu iktidarın üzerine geleceğiz ve hiçbir şey olmamış gibi davranacağız. Niye bize oy versinler? Hesaplaşacağımız kitleler mutlaka olacak. Hesaplaşacaklarımız var bizim." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!