banner2

CHP'lilerin depremzedelere saldırıları bitmiyor! Belediye çalışanın sözleri büyük tepki topladı

14 Mayıs günü yapılan seçimlerde deprem bölgesinde sandıkta umduğunu bulamayan CHP'lilerin depremzedelere saldırıları bitmiyor.  Bu kez de CHP'li bir belediye çalışanı depremzedelere kin kustu.

Gündem 26.05.2023, 17:58 26.05.2023, 18:26
Abone ol
CHP'lilerin depremzedelere saldırıları bitmiyor! Belediye çalışanın sözleri büyük tepki topladı

14 Mayıs günü yapılan seçimlerin ardından deprem bölgesi olan illerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kemal Kılıçdaroğlu'ndan fazla oy alması sonrası depremzedelere hakaret eden sosyal medyadan tepki gösterenler arasına CHP'li bir belediye çalışanı da katıldı. Depremzedelere yönelik çirkin saldırılarını devam ettirenlerden biri de CHP'li Adana Büyükşehir Belediyesi’nin Özel Kalem Müdürlüğüne bağlı Derman biriminde çalışan Birgül Karakaş oldu. Karakaş sosyal medya hesabından yaptığı “Hepiniz cidden kansız ve soysuzsunuz” paylaşımıyla depremzedelere kin kustu. 

NEFRET DİLİ BİTMİYOR

Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremlerde etkilenen bölgelerde ki halkın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı desteklemesinden rahatsız olan CHP'li belediye çalışanı Karakaş, WhatsApp'ta yaptığı paylaşımda "Hepiniz cidden kansız ve soysuzsunuz 10 deprem bölgesini toplasan bir Diyarbakır olamazsanız net. Tüm Diyarbakır halkını kutluyorum iyi ki varsınız şerefli ve onurlu insanlara selam olsun" ifadelerine yer vererek dempremzedelere karşı nefret söylemlerini sürdürdü. 

'DERMAN DEĞİL HASTALIK YAYICILAR'

Depremzedelere akrşı nefret söylemlerine dahil olan CHP'li belediye çalışanı Karakaş'ın yaptığı paylaşım sosyal medyadan büyük tepki topladı. Karakaş'a tepki mesajları gelirken, sosyal medya da "Kendinden kansızı var mıymış soyu bozuk" paylaşımlarında  bulunan vatandaşlar , "Derman değil hastalık yayıcılar" diyerek tepki gösterdiler. 
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!