banner2

CHP'li Tunç Soyer konser için alandaki ağaçları söktürdü! Çevreci Tarkan sus pus

CHP'nin ağaç katliamı hız kesmeden devam ediyor. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in kentte düzenlenecek Tarkan konseri öncesinde Gündoğdu Meydanı'ndaki ağaçları yer açmak için kökünden söktürdüğü ortaya çıktı. Bunun ardından tüm gözler Tarkan'a çevrildi. Daha önce birçok defa çevreci söylemlerle gündeme gelen Tarkan'ın konseri iptal edip etmeyeceği merak konusu oldu.

Gündem 09.09.2022, 11:50 09.09.2022, 11:50
Abone ol

CHP'li İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir'in kurtuluşu etkinlikleri kapsamında Gündoğdu Meydanı'nda Tarkan'ı sahneye çıkartıyor.

KONSER İÇİN BALKONLAR 500 DOLARDAN KİRALANDI

Bir yandan ekonomik kriz çığırtkanlığı yapılırken diğer yandan Gündoğdu Meydanı'ndaki konser alanına yakın apartman balkonlarının geceliği 500 dolardan, balıkçı teknelerinin de 8 bin liradan kiralandığı ve yer kalmadığı öğrenilmişti.

KONSERİN DÜZENLENECEĞİ ALANDAKİ AĞAÇLAR KESİLDİ

Gündoğdu Meydanı, konsere bir gün kala skandal bir olayla gündeme geldi. Ağaç bahanesi ile ülkeyi yakıp yıkanların destekçilerinden CHP'li Tunç Soyer'in, konserin düzenleneceği alandaki ağaçları kökünden söktürdüğü ortaya çıktı.

'ÇEVRECİ' TARKAN SUS PUS

Daha önce çevreci söylemleri ile gündeme gelip, çeşitli bahanelerle iktidarı hedef alan Tarkan, ağaç katliamına karşı sessizliğini korurken konsere çıkıp çıkmayacağı ise merak konusu oldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!