banner2

CHP'li isimlerin yalanları film oldu! İşte yılın en kötü oyuncuları...

14 Mayıs günü gerçekleşen seçim sonuçlarına ilişkin CHP yalanlarının paylaşıldığı “Aramızda Kalmadı” videosu sosyal medyada gündem oldu. Söz konusu videoyu paylaşan Halk Müziği Sanatçısı Mustafa Yıldızdoğan  “Yılın en kötü filmi! Yüzyılın Yalancıları. Size bir sır vereyim mi “Aramızda Kalmadı” ifadelerini kullandı.

Gündem 25.05.2023, 17:41 25.05.2023, 17:58
Abone ol
CHP'li isimlerin yalanları film oldu! İşte yılın en kötü oyuncuları...

14 Mayıs günü ülkemizde gerçekleşen seçimler öncesi CHP'liler tarafından seçim sonuçlarına ilişkin yalan ve çarpıtmaların yer aldığı “Aramızda Kalmadı Şimdi Vizyonda” isimli video sosyal medya da gündem oldu. CHP tarafından  seçim sonuçlarına ilişkin seçim tahminlerinin komik bir dille aktarıldığı video Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun “Ben hesap uzmanıyım, gerçekten ben hesap uzmanıyım en az yüzde 60. 50 artı 1 değil. Ben yüzde 60 diyorum belki yüzde 70 çıkar” ifadeleriyle başlıyor. Kemal Kılıçdaroğlu'nun bu videodaki yorumu ise 'YIlın en kötü filmi' olarak gösterildi.

'EN KÖTÜ KADIN OYUNCUSU'

Canan Kaftancıoğlu’nun “Cumhurbaşkanı adayımız yüzde 50’yi zorluyor” ifadelerine ise videoda 'YIlın en kötü kadın kadın oyuncusu' olarak yer verildi.

'EN KÖTÜ BAŞROL OYUNCUSU'

Videoda Kemal Kılıçdaroğlu’nun masaya yumruğunu vurarak “burdayım ben burdayım’’ sözleri ise “Yılın en kötü başrol oyuncusu” olarak gösteriliyor.

'EN KÖTÜ ERKEK OYUNCU'

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun 14 Mayıs seçimleriyle ilgili Mansur Yavaş'a “Bu arada aramızda kalsın Başkanım kazanıyoruz” ifadelerininde yer verildiği videoda “Yalan söylemeyi bilmiyoruz ne ben biliyorum, ne Genel Başkanım biliyor” sözleri hatırlatılıyor. 'Yılın en kötü erkek oyuncusu' olarak gösterilen Ekrem İmamoğlu ise videoda

 “13. Cumhurbaşkanı adayımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı olarak ilan edilecektir.” ifadelerini kullanıyor.

'EN KÖTÜ YARDIMCI OYUNCU'

Videoda “Hiç kimseyi kandıracak, yalan söyleyecek pozisyonumuz yok. Sayın Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu öndedir” ifadelerini kullanan Mansur Yavaş ise 'Yılın en kötü yardımcı oyuncusu olarak gösterildi

'ARAMIZDA KALMADI'

Halk Müziği Sanatçısı Mustafa Yıldızdoğan, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı videoda  “Yılın en kötü filmi! Yüzyılın Yalancıları. Size bir sır vereyim mi “Aramızda Kalmadı” ifadelerine yer verdi.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!