banner2

CHP'li İBB'den ''Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Zirvesi'' adı altında LGBT propagandası

CHP'li Belediyeler çeşitli etkinlikler ve anketler altında sapkın LGBT'nin propagandasını yürütmeye devam ediyor. Bu kez de İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne (İBB) bağlı metro istasyonlarında yer alan dijital ekranlarda sapkın örgütün propagandası yapıldı.

Gündem 06.06.2023, 16:58
Abone ol
CHP'li İBB'den ''Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Zirvesi'' adı altında LGBT propagandası

Çocuklardan başlayarak her yaş grubunu hedef alan sapkın LGBT, çalışmalarına resmiyet kazandırmak için CHP'li  Belediyeleri lehine kullanarak planladıkları yerlere ulaşmayı sağlıyor.

CHP'li Sarıyer Belediyesi'ne bağlı gençlik merkezindeki skandal gündemde yerine korurken, şimdi de İBB yeni bir skandala imza attı.

METRO İSTASYONLARINDA LGBT PROPAGANDASI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne (İBB) bağlı metro istasyonlarında yer alan dijital ekranlarda İBB Metro AŞ'nin de katılımcı olduğu LGBT'nin "Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Zirvesi" programının propagandası yapıldı.

Sapkın örgüte destekleriyle gündemde yarışan CHP'li Belediyelerin buna benzer çalışmaları tepki toplamaya devam ediyor.

CHP'Lİ SARIYER BELEDİYESİ DE İBB'DEN FARKSIZ İŞLER YAPMIŞTI

Sarıyer Belediyesi'ne bağlı gençlik merkezinde de “Bilişimci Martılar Projesi” kapsamında 7-14 yaş arasındaki çocuklara skandal bir anket dağıtılılmıştı.

“Eşitlikçi Martılar” adlı ankette LGBT sapkınlıklarını çağrıştıran sorular yer almıştı.

ANKETİ ÖĞRETMEN FARK ETTİ

“Toplumsal cinsiyet kavramını duydunuz mu?”, “Kızlar mavi, erkekler pembe renk kıyafet giyebilir mi?”, “Oyun ve oyuncakların cinsiyeti var mıdır?” sorularının yer aldığı anketi, bir öğrencinin okuluna götürmesiyle ortaya çıkmıştı.

 12 yaşındaki bir çocuk anketi arkadaşlarına uygularken, öğretmeni LGBT’yi çağrıştıran soruları farkedip anketi toplamıştı. 

Skandalın duyulmasının ardından Kaymakamlık ve Milli Eğitim Müdürlüğü harekete geçmişti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!