banner2

CHP'li İBB'de büyük skandal! Terör yandaşı itfaiye eri: 'PKK'ya kimse bir şey söyleyemez'

Her gün yeni bir skandalla sarsılan CHP'li İBB'de bu defa açık açık PKK propagandası yapıldı. İBB İtfaiyesi'ndeki bir personelin PKK'lı teröristleri kastederek, "O kişilerin sayılarının artması lazım. Türk Bayrağına ne gerek var?" dediği belirtildi. Bu durumu yargıya taşıyan vatansever çalışanlar ise CHP'li ekip tarafından baskıya maruz bırakıldı.

Gündem 10.05.2023, 01:17 10.05.2023, 02:09
Abone ol
CHP'li İBB'de büyük skandal! Terör yandaşı itfaiye eri: 'PKK'ya kimse bir şey söyleyemez'

Kemal Kılıçdaroğlu'nun yerel seçimlerde kimseyi işten çıkartmayacağına söz verdiği İBB, CHP'ye geçtikten sonra PKK'lılarla dolduruldu. CHP'li Ekrem İmamoğlu'nun terör sempatizanlarını doldurduğu İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde (İBB) her gün yeni bir skandal ortaya çıkıyor.

Şimdilerde HDP'nin desteklediği aday olan Kılıçdaroğlu ile meydan meydan gezen İmamoğlu'nun İBB İtfaiyesi'nde işe aldığı bir terör sempatizanının diğer personellerle tartıştığı ve PKK propagandası yaptığı ortaya çıktı. Söz konusu şahsın mesai arkadaşlarına "PKK'ya kimse bir şey söyleyemez." dediği öğrenildi.

Diğer personeller, terör sempatizanı şahıs hakkında şikayetçi olurken konunun yargıya taşındığı da belirtildi.

İBB ÇALIŞANINDAN PKK PROPAGANDASI

Edinilen bilgilere göre; iddiaya konu olan olay 3 Mayıs tarihinde saat 18.00 sıralarında yaşandı. Beyoğlu Grup lokalinde istirahat eden memur statüsündeki merdiven operatörü ile Ekrem Memiş adındaki terör örgütü PKK sempatizanı itfaiye eri yanlarında bulunan 4 personelle birlikte haberleri izliyordu.

Haberlerde terör örgütü PKK'lı teröristlere yönelik haberin ardından merdiven operatörü personel ile Ekrem Memiş arasında sohbet başladı.

Vatansever merdiven operatörünün Memiş'e "Bu konu hakkında ne düşünüyorsun?" sorusunu sorması üzerine Memiş, PKK'lı teröristleri kastederek "O kişilerin sayılarının artması lazım. Türk Bayrağına ne gerek var?" cevabını verdi.

"PKK'YA KİMSE BİR ŞEY SÖYLEYEMEZ"

Merdiven operatörü olan itfaiye eri ise "O zaman vatan bölünse Güneydoğu'ya gidecek misin?" şeklinde soru sorarak cevap verdi. Bunun üzerine Memiş ise "Biz daha Ankara ve İstanbul'u alacağız" diyerek cevap vermesi üzerine ikili arasında argo içerikli tartışma başladı. Atışma esnasında Memiş, "PKK'ya kimse bir şey söyleyemez. Bombalar ve silahlar da senin g… girer" söyleminde bulundu. Bu tartışmaya şahit olan Ahmet Aygün, Emre Kaya, Emre Üder ve Zafer Yıldırım diğer 4 personel PKK yandaşı Ekrem Memiş'ten şikayetçi oldu. İBB İstanbul İtfaiesi Beyoğlu Grup Amirliği'ne konuyu dilekçeyle bildiren ve şikayetçi olan vatansever İtfaiye erleri bununla da yetinmeyip konuyu yargıya taşıdı.

CHP'Lİ VATANSEVER İTFAİYECİLERE MOBİNG UYGULADI

Konunun yargıya taşınmasının ardından CHP'nin 31 Mart 2019'daki Bayrampaşa Belediye Başkan Adayı olan Remzi Albayrak'ın seçimi kaybetmesinden sonra getirildiği İBB İstanbul İtfaiye Daire Başkanlığı'ndaki ekibi ve Beyoğlu Grup Amirliği'ndeki yetkililerin vatansever İtfaiye erlerine şikayetlerini geri çekmeleri yönünde baskı ve mobbing yaptığı öne sürüldü.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!