banner2

CHP'li gazeteci Şaban Sevinç: Muhalefete oy verenler olarak zavallıyız

CHP'li gazeteci Şaban Sevinç, seçimi kaybeden Kemal Kılıçdaroğlu'nun Sözcü TV'deki son açıklamaları hakkında sert eleştirilerde bulundu.  ''Erdoğan'a ilk kez yenilgiyi tattırdık'' açıklamaları ile mağlubiyetini perdelemekte ısrarcı ve istifa çağrılarını umursamayan Kılıçdaroğlu'na yüklenen Sevinç, ''Muhalefete oy veren milyonlarca insan olarak o kadar zavallıyız ki, kendimize acıyorum.'' dedi.

Gündem 10.06.2023, 11:18 10.06.2023, 13:18
Abone ol
CHP'li gazeteci Şaban Sevinç: Muhalefete oy verenler olarak zavallıyız

14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerinden mağlup çıkan Kemal Kılıçdaroğlu'na tepkiler gelmeye devam ediyor. 

Kılıçdaroğlu'nun istifa çağrılarına kulak tıkadığı CHP'li gazeteciler arasında Bizim TV Yayın Yönetmeni Şaban Sevniç de yer aldı.

CHP'LİLERİ KIZDIRDI

Dün Sözcü TV'de istifa sorusuna kaçamak yanıtlar veren Kılıçdaroğlu, söyledikleriyle hem seçmenlerini hem de CHP'li gazetecileri kızdırdı.

Kaçamak yanıtlara öfkelenen kişilerden biri de Şaban Sevinç oldu. Bir dönem Halk TV'nin genel müdürlük görevini de yürüten Sevinç, tepki dolu bir paylaşım yaptı.

"O KADAR ZAVALLIYIZ Kİ, KENDİMİZE ACIYORUM"

Muhalefete oy verenler olarak zavallı duruma düştüklerini söyleyen Sevinç, "Muhalefete oy veren milyonlarca insan olarak o kadar zavallıyız ki, kendimize acıyorum." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!