banner2

CHP'li Feyza Altun'dan skandal paylaşım: AK Partililerden nefret ediyorum

CHPli avukat Feyza Altun, Twitter hesabından AK Partililere yönelik nefret söyleminde bulundu. "AKP'li herkesten nefret ediyorum ya tahammülüm yok" sözleri büyük tepki toplayan Altun, tweeti sildi.

Gündem 16.10.2021, 17:22 16.10.2021, 18:14
Abone ol
CHP'li Feyza Altun'dan skandal paylaşım: AK Partililerden nefret ediyorum

CHP'li Avukat Feyza Altun, sosyal medya hesabından nefret kustu. "AKP'li herkesten nefret ediyorum ya tahammülüm yok" ifadelerini kullanan Altun açık bir nefret söyleminde bulundu. 

feyza altun

KENDİNE YAKIŞTIRAMIYORMUŞ

CHP'li Feyza Altun'un bu sözlerine sosyal medya kullanıcılarından büyük tepki geldi. Tepkiler üzerine tweetini silen Altun, yeni bir paylaşım yaparak ''Birilerinden nefret ettiğim için kendimden utanıyorum… Kötü bi duygu. Tahammülümün kalmaması beni üzüyor ve yakıştırmıyorum kendime.'' ifadelerini kullandı. Feyza Altun tepkilerin yoğunlaşması üzerine Twitter hesabını erişime kapattı. 

feyza altun nefret

BU NE TUTARSIZLIK?

Feyza Altun nefret içerikli tweetinden kısa bir süre sonra, Metropoll Araştırma şirketinin yayınladığı ve muhafazakar seçmenin olası bir Millet İttifakı iktidarında baskı göreceğinden endişelendiğine dair araştırmaya yorum yaptı. ''Artık herkes herkesi serbest bıraksın. Baskının her türlüsünden yıldık. Özgürlük istiyorum gerçekten doya doya kendim olma ve herkesin kendisi olabilme özgürlüğü.'' ifadesini kullanan CHP'li avukat tutarsızlığıyla kafaları karıştırdı. 

İLK SKANDALI DEĞİL

AK Partililere yönelik nefret söylemi Feyza Altun'un ilk skandalı değil.  CHP Kadın Kollar Başkanlığına adaylığını koyan Altun, yerel seçim sürecinde çok tehlikeli bir provokasyona imza atmıştı."Bu süreçte bomba patlarsa, terör hortlar toplum terörize edilirse müsebbibi bellidir" sözleriyle büyük tepki çekmişti. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!